نویسنده: علی گودرزی
// شنبه, ۲۷ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱

اطلاعاتی جدید از پورت سوییچ بازی Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age منتشر شد

بازی Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age با پسوند Definitive Edition، پاییز امسال برای نینتندو سوییچ پورت می‌شود.

در جریان رویداد نینتندو دایرکت که همین تازگی‌ها برگزار شد، خبرهایی کاملا جدید و هیجان‌انگیز در صنعت بازی مخابره شد و در جریان آخرین اخبار بازی، اطلاعاتی جدید از پورت نینتندو سوییچ بازی Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age منتشر شده است.

بازی Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age در ابتدا سال ۲۰۱۷ برای پلی استیشن 4 و نینتندو 3DS عرضه شد و در دسترس کاربران ژآپنی قرار گرفت. این بازی یک سال بعد و در سراسر جهان راهی پلی استیشن 4 و پی سی شد. اخیرا ساخت پورت نینتندو سوییچ این بازی هم تایید شد اما اطلاعات چندانی از آن منتشر نشد که طی جدیدترین قسمت از سری رویدادهای نینتندو دایرکت، اطلاعاتی جدید و مهم از این بازی در دسترس هواداران قرار گرفت. اول از همه، مشخص شد که بازی در پاییز سال ۲۰۱۹ به‌صورت جهانی، با نام Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age Definitive Edition راهی نینتندو سوییچ خواهد شد. بازیکنان می‌توانند بین گرافیک HD و ۱۶ بیتی که در نسخه‌ی 3DS بازی دیده می‌شود بسته به علاقه‌شان یکی را انتخاب کنند. بازیکنان همچنین می‌توانند بین موزیک نسخه‌ کلاسیک و نسخه‌ جدید بازی آن مورد که دوست دارند را برگزینند. دوبله‌ ژاپنی و انگلیسی بازی هم، چنین وضعیتی دارد و بازیکنان بسته‌ به علاقه‌ای که دارند، دست‌شان در شخصی‌سازی صداگذاری بازی کاملا باز است.

بازی داستان پسری با نام لومیناری (Luminary) را روایت می‌کند؛ پسری که می‌توانست شاهزاده‌ یک سرزمین پهناور باشد اما بنا به اتفاقاتی که طی داستان بازی می‌افتد، به یک یاغی تبدیل می‌شود و در پی بازپس‌گیری حقی  که از او ضایع شده، سفری طولانی را آغاز می‌کند. لومیناری در این سفر تنها نیست و شخصیت‌های مختلفی او را همراهی خواهند کرد. روند بازی مثل دیگر JRPGهای معروف موجود همچون Persona 5 از دو بخش گشت و گذار و مبارزات نوبتی تشکیل شده است. یک درخت مهارت هم در بازی وجود دارد که کاربران را بدون شک یاد سیستم مشابه موجود در بازی Final Fantasy XII خواهد انداخت. بازی علاوه بر داستان شخصیت اصلی‌اش، داستان کاراکترهای فرعی و همراهان لومیناری را هم روایت می‌کند که قبل از رسیدن بازیکن به پایان اصلی بازی، روایت داستان‌های جانبی به‌ پایان خواهند رسید.

بازی Dragon Quest XI S: Echoes of an Elusive Age Definitive Edition ساخته‌ی کمپانی اسکوئرانیکس پاییز ۲۰۱۹ راهی نینتندو سوییچ خواهد شد.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده