نویسنده: علی گودرزی
// جمعه, ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰

شخصیت Jade به جمع مبارزان بازی Mortal Kombat 11 پیوست

در جریان قسمت جدید برنامه‌ Kombat Kast، حضور کاراکتر محبوب Jade در جمع مبارزان بازی Mortal Kombat 11 تایید شد.

به‌ تازگی و در جریان تازه‌ترین اخبار بازی و صدالبته طی برگزاری قسمتی جدید از سری لایواستریم‌های Kombat Kast، حضور کاراکتر محبوب Jade در جمع مبارزان بازی Mortal Kombat 11، ساخته‌ی جدید استودیو ندررلم (Netherrealm)، تایید شد.

جِید پس از کشته شدن به‌ دست سیندل در مورتال کامبت 9، تا این قسمت که به‌ زودی منتشر می‌شود در مجموعه‌ی مذکور حاضر نبود و حالا این نینجای محبوب قرار است بازگشت خود به سری Mortal Kombat را با یازدهمین قسمت از آن جشن بگیرد. جید حالا از مرگ برگشته و ظاهرش با این موضوع کاملا هم‌خوانی دارد؛ البته شما می‌توانید تجهیزات اصلی وی را در قالب یک پوشش ثانویه آزاد کنید و او را با همان ظاهر اصلی‌اش به میدان نبرد بفرستید.

سازندگان بازی، سبک مبارزه‌ جید را با لفظ «یک مبارز منطقه‌ای ماهر» توصیف کرده‌اند؛ شاید برای‌تان سوال شود که این اصطلاح به چه معنی است؟ جید از یک نیزه‌ بلند استفاده می‌کند و می‌تواند از فاصله‌‌ای به‌نسبت دور با دشمن خود مبارزه کند و در صورت نیاز، سریع موضع خود را تغییر دهد، به دشمنش نزدیک شود و در نبردهای نزدیک کار حریفش را بسازد! حرکت تمام‌ کننده‌ جید دقیقا مثل دیگر کاراکترهای بازی، شدیدا خشن و خون‌ بار است و حقیقتا طرفداران سری مورتال کامبت را خشنود خواهد کرد.

پیش‌تر هم زمزمه‌هایی مبنی بر حضور جید در بازی Mortal Kombat 11 به‌گوش می‌رسید و حالا این خبر به‌طور رسمی تایید شده است. در حال حاضر شایعاتی مبنی بر حضور شخصیت‌هایی مثل Cassie Cage، Liu Kang، Kung Lao و دیگر کاراکترهای محبوب این سری در جمع مبارزان مورتال کامبت 11 وجود دارد که هنوز تایید یا تکذیب نشده است.

بازی Mortal Kombat 11 در تاریخ ۲۳ آوریل (۳ اردیبهشت) راهی ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ خواهد شد. گفتنی است که نسخه‌ نینتندو سوییچ بازی در تاریخ ۲۰ اردیبهشت در دسترس دارندگان کنسول هیبریدی نینتندو در منطقه‌ بریتانیا قرار خواهد گرفت.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده