// پنجشنبه, ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۲

بازی Oninaki معرفی شد؛ تازه‌ترین محصول استودیو سازنده I Am Setsuna

در جریان رویداد نینتندو دایرکت از بازی Oninaki به عنوان تازه‌ترین محصول استودیو Tokyo RPG Factory، از استودیو‌های متعلق به کمپانی اسکوئر انیکس رونمایی شد.

رویداد Nintendo Direct برای علاقه‌مندان به بازی‌های سبک RPG اتفاقی هیجان‌انگیز و مهم بود؛ زیرا در این رویداد نه تنها تاریخ عرضه بازی Final Fantasy VII روی نینتندو سوییچ اعلام شد، بلکه ریمستر بازی The Legend of Zelda: Link’s Awakening معرفی شد. در کنار این موارد استودیو Tokyo RPG Factory نیز با اثر جدید خود یعنی بازی Oninaki در این رویداد حاضر بوده است.

بازی Oninaki که در سبک اکشن نقش‌آفرینی ساخته شده است، از لحاظ جلوه‌های بصری یاد‌آور آثار قبلی استودیو Tokyo RPG Factory است؛ با این تفاوت که به نظر می‌رسد سازند‌گان تمرکز بیشتری روی اکشن داشته‌اند. در این بازی با شخصیت‌هایی همراه می‌شویم که قادر به جا‌به‌جایی بین دنیای زند‌گان و مرد‌گان هستند. کمپانی اسکوئر انیکس این بازی را اینگونه شرح داده است:

بازی Oninaki داستان یک Watcher را روایت می‌کند که قدم در راه محافظت از زندگی، پس از مرگ گذاشته است. بازیکنان به واسطه جا‌به‌جایی پروتاگونیست بازی یعنی Kagachi در بین دنیای زند‌گان و قلمرو مرد‌گان به نام Beyond، قادر خواهند بود اسرار زندگی، مرگ و فراتر از آن‌ها را کشف کنند.

استودیو Tokyo RPG Factory که در سال ۲۰۱۵ و توسط کمپانی Square Enix تاسیس شده است، تا‌کنون بازی‌های Lost Sphear و I Am Setsuna را عرضه کرده است. علی‌رغم اینکه بازی I Am Setsuna از ابعاد طراحی، گرافیک، داستان و موسیقی مورد تحسین قرار گرفت و توانست روی کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن ویتا در حدود ۶۶ هزار نسخه به فروش برساند، اما بازی Lost Sphear آنطور که انتظار می‌رفت موفق عمل نکرد. تریلر معرفی بازی Oninaki را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود از آپارات

بازی Oninaki در تاریخ نامعلومی روی پلتفرم‌های پی سی، نینتندو سوییچ و پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده