// چهار شنبه, ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۴

اولین تصاویر Project Zero، پروژه در حال ساخت با بازی Dreams، منتشر شد

بازی اکشن اول شخص Project Zero در حال حاضر توسط چند گیمر مراحل ساخت خود را در بازی Dreams طی می‌کند. جزئیات گرافیکی و فنی بالای این بازی جامعه‌ی بازیکنان را شگفت‌زده کرده است.

بتای خصوصی بازی Dreams، ساخته‌ی مورد انتظار استودیو مدیا مولکول، مدتی است که شروع شده و بازیکنان مشغول ساخت و به‌اشتراک‌گذاری بازی‌ها و مراحلی که می‌سازند هستند. در این بین، بازی‌های خلاقانه و درخشانی‌ هم تا به‌امروز دیده شده که از میان آن‌ها می‌توان به بازسازی بازی Dead Space اشاره کرد. دد اسپیس اما تنها اثری نیست که در بازی Dreams ساخته شده و مورد توجه قرار گرفته است. اخیرا و در جریان تازه‌ترین اخبار بازی، تصاویری از یک بازی با نام Project Zero منتشر شده که در حال طی کردن مراحل ساخت خود در بازی Dreams است.

Project Zero یک بازی اکشن/اول‌شخص خواهد بود. از این بازی که توسط چند گیمر مراحل ساخت خود را طی می‌کند، یک‌سری تصویر منتشر شده که جزئیات بصری شدیدا بالای آن‌ها جامعه بازیکنان را شگفت‌زده کرده است. با توجه به مطلبی که تیم سازنده‌ی بازی در صفحه‌ی توییتر خود منتشر کرده، بازی‌ آن‌ها «تحت توسعه‌ی سنگین» قرار دارد و در نتیجه، فعلا نمی‌توانیم خروجی نهایی آن را ببینیم. در ادامه شما را به‌تماشای این تصاویر جذاب از بازی Project Zero دعوت می‌کنم.

بازی Dreams در تاریخی نامشخص از سال ۲۰۱۹ راهی پلی استیشن 4 خواهد شد.


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده