// شنبه, ۲۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۲۶

بازی Dark Devotion در ماه‌های نخست سال 2019 منتشر می‌شود

بازی Dark Devotion قرار است در ماه‌های نخست سال جاری میلادی برای پی سی، پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر شود.

در جدیدترین اخبار بازی، کمپانی Arcade Crew، ناشر بازی Dark Devotion، و کمپانی Hibernian Workshop، سازنده‌ی این بازی اعلام کردند که این بازی اکشن آی پی جی قرار است در اوایل سال جاری میلادی برای پی سی، پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر شود. هزینه‌ی مورد نیاز ساخت بازی Dark Devotion که برای آغاز مبلغی حدود ۲۴ هزار دلار بود، به واسطه‌ی کمپینی که در وب‌سایت کیک‌استارتر آغاز شد، جمع‌آوری شد.

داستان بازی در مورد یک شوالیه‌ی تمپلار است که وقتی چشمان خود را باز می‌کند خود را در یک معبد و به‌صورت محبوس می‌یابد و باید برای خروج از آن‌جا راهی پیدا کند؛ راهی که سخت است و باید از سد دشمنان زیادی بگذرد. این بازی دارای چالش‌ها و سختی‌ها بسیاری است که باید با دقت هرچه بیشتر از تمامی آن‌ها عبور کنید و به سمت هدف نهایی خود پیش بروید. محیط بازی بسیار تاریک و پر است از تله‌ها و مکان‌هایی که می‌توانند شما رو گول بزنند و به دام بیندازند. تم و حالت این بازی به گونه‌ای است که احتمالا طرفداران بازی‌هایی مانند Dark Souls و Castlevania از تجربه‌ی آن لذت خواهند برد.

در رابطه با تاریخ انتشار بازی نیز فعلا زمان دقیق اعلام نشده و این دو کمپانی فقط به این بسنده کرده‌اند که بازی طی ماه‌های پیش‌رو برای پلتفرم‌های ذکر شده منتشر خواهد شد. باید امید داشت که به‌زودی خبر جدیدی در این باره منتشر شود و این‌که این خبر در رابطه با تاریخ انتشار بازی در کوتاه‌ترین زمان ممکن باشد. پیش‌تر در زومجی تریلر داستانی این بازی را مشاهده کردید.

نظر شما در مورد این بازی چیست؟


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده