نویسنده: افشین پیروزی
// چهار شنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۲

امکان راه اندازی فروشگاه به بازی Fallout 76 اضافه می‌شود

طبق اعلام بتسدا، بازیکنان Fallout 76 به‌زودی قادر خواهند بود فروشگاه خودشان را در بازی افتتاح کنند و در آن مشغول فروش آیتم‌هایشان شوند!

پس از عملکرد نه‌چندان خوب بازی Fallout 76، بتسدا این روز‌ها در تلاش است تا با انتشار آپدیت‌ها و محتویات جدید، این بازی را به پتانسیل واقعی‌اش برساند. در همین راستا و در جدید‌ترین اخبار بازی، اخیرا این شرکت اطلاعاتی از محتویاتی که قرار است به‌زودی به بازی اضافه شوند ارائه کرده است که شامل موارد جدیدی می‌شوند. این محتویات قرار است شامل مواردی مثل والت‌های جدید، رویداد‌های هفتگی در بازی و همچنین حالت PvP جدید باشند، اما از همه این‌ها جذاب‌تر، اضافه شدن قابلیت راه‌اندازی فروشگاه در بازی است!

البته هنوز جزییات دقیقی در این رابطه ارائه نشده اما بتسدا اعلام کرده که پس از انتشار آپدیت، بازیکنان قادر خواهند بود فروشگاه خودشان را در بازی افتتاح کنند و در آن آیتم‌های مختلفی را به فروش برسانند. هنوز مشخص نیست که مثلا این کار بدین شکل خواهد بود که بازیکنان بتوانند کمپ خودشان را به فروشگاه تبدیل کنند یا مثلا در نقطه دیگری از نقشه یک فروشگاه بسازند. جدا از این هنوز مشخص نیست که آیا برای فروختن اجناس لازم است که بازیکن شخصا در فروشگاهش حضور داشته باشد یا اینکه نه می‌تواند یک ربات تمام‌وقت برای فروشگاهش استخدام کند. همچنین شاید حتی شاهد این ویژگی باشیم که بازیکنان بتوانند از فروشگاه‌های یکدیگر دزدی کنند که برای فهمیدن همه این موارد، باید تا انتشار آپدیت بازی منتظر بمانیم. 

همان‌طور که اشاره کردیم فال‌اوت 76 آن کیفیتی را که طرفداران این سری انتظارش را داشتند ارائه نکرد و به همین دلیل زومجی هم در بررسی بازی Fallout 76 نمره ۴.۵ را برای آن در نظر گرفت که خلاصه این نقد به‌شرح زیر است:

داستان بازماندگان پناهگاه شماره ۷۶، داستان به قهقرا بردن یک مجموعه بیست ساله است؛ داستان پیدا کردن روح‌های سرگردان، داستان بدون هدف چرخیدن در دنیایی که تنها نقطه قوت آن است. در این بازی، نه داستان شنیدنی است؛ نه همکاری‌ها خواستنی و نه نبردها، الزام‌آور. همه‌چیز هم هست و نیست. ۷۶، پر از خالی است. پر از محتوایی که بی‌هدف، درست عین هدفی که نداشت روی هم تلنبار شده‌اند. اگر طرفدار این مجموعه باشید، از گشتن در دنیای آن و پیدا کردن ناشناخته‌ها لذت خواهید برد. البته که در این گشت‌و‌گذار، دشنام از دهان‌تان نمی‌افتد. شما فکر کنید حالا وای به حال آن‌هایی که نه این مجموعه را دوست ندارند.


منبع VG247
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده