// چهار شنبه, ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۸

بازی Super Lucky's Tale احتمالا برای نینتندو سوییچ هم منتشر می‌‌شود

بر اساس اخبار منتشر شده، پلتفرمر انحصاری ایکس باکس وان و ویندوز 10 یعنی Super Lucky's Tale برای کنسول نینتندو سوییچ نیز پورت خواهد شد.

هنگامی که بازی Super Lucky’s Tale در اواخر سال ۲۰۱۷ منتشر شد، بازی مفرحی به نظر می‌رسید؛ یک پلتفرمر رنگارنگ برای کنسول ایکس باکس وان که به نحو احسن از فناوری ایکس باکس وان ایکس نیز استفاده می‌کرد. اما ظاهراً این قهرمان کوچک فعلاً قصد خداحافظی ندارد و راهی پلتفرم دیگری خواهد شد.

بر اساس اخبار منتشر شده از سایت Nintendo Everything تایلر اسمیت، طراح مفهومی استودیوی سازنده Super Lucky's Tale یعنی پلی فول کورپ (Playful Corp) اشاراتی به نینتندو سوییچ داشت و از فعالیتش روی جزئیات محیطی پورت این کنسول صحبت کرد. با این حال هنوز چیزی به شکل رسمی تأیید نشده است.

Super Lucky

به علاوه جسی سوسا که در گذشته با استودیوی پلی‌فول همکاری داشته و هم‌اکنون به عنوان مدیر منابع خارجی گیرباکس سافتور (Gearbox Software) فعالیت می‌کند، بازی Super Lucky’s Tale را در پروفایل لینکدین خود برای کنسول سوییچ فهرست کرد؛ اگرچه در حال حاضر که این گزارش را می‌خوانید، تأیید این موضوع امکان‌پذیر نیست.

چنین خبری به این جهت جالب است که Super Lucky’s Tale به عنوان یک بازی انحصاری برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ویندوز 10 بود و بخشی از خدمات Play Anywhere محسوب می‌شد. اما این‌طور به نظر می‌رسد که سازندگان قصد دارند شانس Lucky را در دیگر پلتفرم‌ها نیز امتحان کنند و سوییچ را مناسب‌ترین گزینه یافته‌اند.

Super Lucky’s Tale نتوانست مثل دیگر آثار معروف سبک پلتفرمر فروش چشمگیری داشته باشد، اما در پایه‌ریزی یک مجموعه جدید، عملکردی قابل قبول نشان داد و با این که پلی‌فول فعلاً کار روی هیچ دنباله‌ای را تأیید نکرده، بسیاری مشتاقند تا باز هم آثاری مثل آن را شاهد باشند.

Super Lucky’s Tale در نوامبر ۲۰۱۷ (آبان ۹۶) منتشر شد و هم‌اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پی سی در دسترس است.


منبع comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده