// سه شنبه, ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹

کاراکتر Kage در دسترس بازیکنان Street Fighter V قرار گرفت

در جریان کپکام کاپ ۲۰۱۸ کاراکتر کاگه معرفی شد که در میان مخاطبان به اسم ایول ریو معروف است و هم‌اکنون می‌توانید آن را خریداری و تجربه کنید.

یکی از کاراکترهایی که بازیکنان بازی Street Fighter V مشتاق اضافه شدن‌ او به این بازی بودند، ایول ریو بود؛ کاراکتری که شکل شیطانی کاراکتر ریو است و نشان می‌دهد ریو توسط قدرت دارک هادو تسخیر شده است. حال با توجه به جدیدترین اخبار بازی، پس از پایان فینال بزرگ بازی استریت فایتر 5 در رویداد کپکام کاپ ۲۰۱۸، یوشینوری اونو، تهیه کننده Street Fighter 5، روی صحنه آمد تا در مورد تغییرات فصل چهارم بازی صحبت کند.

در این میان یوشینوری اونو با انتشار یک ویدیو، کاراکتر کاگه را معرفی کرد. کاگه در زبان ژاپنی به معنی سایه است. در واقع کاراکتر کاگه همان اویل ریو است که در اینجا با ظاهری شیطانی‌تر در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. نکته‌ی جالب این است که کاگه بلافاصله در دسترس کاربران قرار گرفت. بازیکنان بازی Street Fighter V می‌توانند با پرداخت ۱۰۰ هزار فایت فانی یا ۵.۹۹ دلار کاراکتر کاگه را خریداری کنند.

کاگه از حیث مبارزات ترکیبی از کاراکتر آکوما و ریو است و بعضی از ضربات قدیمی خود را به‌همراه دارد. همچنین همانند سایر کاراکترها کاگه هم دارای دو وی‌تریگر است. وی‌تریگر یک این کاراکتر به بازیکنان ویژگی تلپورت کردن را می‌دهد که می‌توانند کومبوهای مختلف و هیجان‌انگیزی را پیاده کنند. این در حالی است که وی‌تریگر دوم کاگه نوعی شوریوکن است که در قالب تلپورت، روی حریف اعمال می‌شود. همچنین بازیکنان زمانی که در حالت وی‌تریگر دوم هستند، می‌توانند از ضربه ویژه ریج دیمن استفاده کنند.

در ادامه می‌توانید ویدیو معرفی کاگه برای بازی استریت فایتر 5 را در زومجی تماشا کنید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده