نویسنده: افشین پیروزی
// سه شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۵

آپدیت جام جهانی فیفا 18 منتشر شد

کمپانی الکترونیک آرتز دقایقی پیش آپدیت جام جهانی بازی فیفا 18 را منتشر کرد و هم‌اکنون می‌توانید این محتوا را دانلود کنید.

کمپانی الکترونیک آرتز به مناسبت نزدیک شدن به جام جهانی 2018، چندی پیش تایید کرد که قرار است آپدیتی برای بازی فیفا 18 با محوریت این مسابقات منتشر کند. این شرکت همچنین تایید کرد که آپدیت جام جهانی بازی، کاملا رایگان خواهد بود و برخلاف گذشته که به مناسبت جام جهانی یک نسخه مستقل از بازی‌های فیفا در دسترس قرار می‌گرفت، امسال این محتویات صرفا در قالب یک آپدیت رایگان در دسترس قرار می‌گیرند. 

حال در جدید‌ترین اخبار بازی، آپدیت جام جهانی بازی منتشر شده است و کاربران فیفا 18، می‌توانند آن را هم‌اکنون دانلود کنند. حجم این آپدیت روی پلی استیشن 4 تقریبا ۵ گیگ است و احتمالا حجم آن روی سایر پلتفرم‌ها در همین حد خواهد بود. این آپدیت برای ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و ویندوز منتشر شده است. 

کاربران بازی FIFA 18 پس از دانلود این آپدیت قادر خواهند بود حالت جام جهانی بازی را با حضور ۳۲ تیم ملی از جمله تیم ملی ایران، تجربه کنند. حتی استادیوم‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم در این آپدیت شبیه‌سازی شده‌اند و شاهد تجربه‌ای کاملا نزدیک به واقعیت هستیم. از طرف دیگر یک سری محتویات مخصوص آلتیمیت تیم هم در این آپدیت در دسترس قرار گرفته است که شامل کارت‌های جدید بازیکنان تیم‌های ملی و حتی یک سری آیکان‌های جدید می‌شود. 

به‌زودی نگاهی مفصل و اختصاصی در زومجی به آپدیت جام جهانی فیفا 18 خواهیم داشت. 


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده