// جمعه, ۱۴ اردیبهشت ۹۷ ساعت ۱۷:۲۷

کمپانی بلیزارد، سازنده‌ی بازی World Of Warcraft، به تازگی دو نوع از نژادهایی را که قرار است از طریق بسته الحاقی Battle for Azeroth به این بازی اضافه شوند معرفی کرد.

نبرد برای آزروس (Battle for Azeroth)، جدیدترین بسته‌ی الحاقی بازی World Of Warcraft، دو نژاد جدید به بازی اضافه خواهد کرد: دورف‌های Dark Iron و اورک‌های Mag’har. شرکت بلیزارد، سازنده‌ی مجموعه بازی World Of Warcraft، به تازگی این دو نژاد را معرفی کرده است و در این خبر قصد داریم به بررسی آن‌ها بپردازیم؛ نژادهایی که طبق معمول، با قابلیت‌های خاصی که در اختیار گیمرها قرار می‌دهند، به روندِ بازی تنوع خواهند بخشید.

Allianceها ابتدا به سراغ عهد بستن با دورف‌های دارک‌آیرون می‌روند؛ نژادی که بر سر وفاداری‌ به جناح‌شان و ملکه Regent Moira Thaurissan، دچار دو دستگی شده است. زمانی که مردم این نژاد در اعماق سپری کرده‌اند، باعث افزایش سرعت حرکت‌شان در محیط‌های بسته شده است. همچنین بالا بودن مهارت آن‌ها در Crafting، باعث افزایش سرعت عملکردشان در این مهم می‌شود. قدرت بدنی بالای دورف‌های دارک‌آیرون، مقاومت آن‌ها در برابر آسیب فیزیکی را افزایش می‌دهد. آن‌ها می‌توانند با استفاده از وسیله‌ای به نام Mole Machine، به مکان‌های جدید منتقل شوند. کلاس‌های Hunter ،Mage ،Monk ،Paladin ،Priest ،Rogue ،Shaman ،Warlock و Warrior برای این نژاد در دسترس است.

WOW: Battle for Azeroth

در نبرد برای آزروس، اورک‌های Mag’har به کمک Hordeها خواهند آمد. Grommash Hellscream رهبر این قبیله است؛ قبیله‌ای که سوگند خورده تا کمکِ افرادی راکه به آن‌ها در شکست Burning Legion یاری کردند، جبران کند.

اورک‌های مذکور در جنگ‌های مختلف می‌توانند از اجدادشان کمک بگیرند. در محیط‌های روباز سرعت جنگیدن این نژاد افزایش می‌یابد. نوار Health حیوانات دست‌آموز (Pet) این نژاد زیاد شده است و سموم، بیماری‌ها و طلسم‌های مختلف، روی مردمان این نژاد نسبت به دیگر نژادها اثر کوتاه‌تری می‌گذارد.

کلاس‌های Hunter ،Mage ،Monk ،Priest ،Rogue ،Shaman و Warrior برای این نژاد در دسترس است.

WOW: Battle for Azeroth

این محتوای دانلودی در تاریخ ۱۴ آگوست (۲۳ مرداد)، در دسترس کاربران پی سی قرار خواهد گرفت. شما می‌توانید جدیدترین اطلاعات و تصاویر این محتوای دانلودی را اینجا مشاهده کنید.


منبع Dualshockers

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده