نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸

بازی Slime Rancher برای پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد

بازی ماجراجویی سندباکس Slime Rancher برای کنسول پلی‌استیشن 4 نیز منتشر خواهد شد و در پاییز شاهد نسخه فیزیکی بازی برای کنسول‌ها خواهیم بود.

در جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که بازی اول شخص سندباکس Slime Rancher در ماه سپتامبر (شهریور-مهر) به کنسول پلی استیشن 4 راه می‌یابد. همچنین بازی Slime Rancher برای اولین بار در پاییز به صورت فیزیکی برای ایکس باکس وان و PS4 عرضه خواهد شد و این در حالی است که نسخه‌های دیجیتالی بازی در حال حاضر در پلتفرم‌های پی سی، مک، لینوکس و Xbox One در دسترس است.

اگر درباره این بازی اطلاع ندارید باید بگوییم که بازی Slime Rancher توسط استودیو Monomi Park ساخته شده است و اثری در سبک ماجراجویی اول شخص و سندباکس است که در آن بازیکنان در نقش جوانی با نام بِتریکس لیبو قرار می‌گیرند و باید در سیاره‌ای عجیب و غریب که هزاران سال نوری از زمین فاصله دارد، به جمع‌آوری موجودات دوست‌داشتنی و کوچکی که در سیاره ساکن هستند، بپردازند و آنها را در محلی امن نگهداری کنند. برای انجام این کار نیز می‌توان از ابزار مکنده‌ای کمک گرفت که همانند یک اسلحه عمل می‌کند؛ با این تفاوت که می‌تواند غذاها، میوه‌ها و موجودات مختلف را جمع‌آوری و به محل مورد نظر منتقل کند.

شما می‌توانید تریلر معرفی نسخه پلی‌استیشن 4 بازی Slime Rancher را در ادامه مشاهده کنید و نظرات خود را درباره این خبر با وب‌سایت زومجی در میان بگذارید.

دانلود از وب‌سایت آپارات


منبع gameinformer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده