// چهار شنبه, ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۸

DLC جدید بازی Hearthstone با نام Witchwood به‌زودی منتشر می‌شود

کمپانی بلیزارد ضمن معرفی کارت‌های جدید، تاریخ انتشار بسته الحاقی جدید بازی Hearthstone را با نام Witchwood مشخص کرد.

در جدیدترین اخبار بازی، کمپانی بلیزارد (Blizzard) اولین DLC بازی Hearthstone را برای سال Raven این بازی با نام Witchwood معرفی کرد. محتوای جدید این بازی بیش از ۱۳۵ دسته کارت را به همراه یک حالت تک نفره جدید به بازی اضافه می کند که در ماه آوریل به دست کاربران می‌رسد.

سازندگان از شش کارت جدید امروز رونمایی کردند و به نقل از آنها در تاریخ ۲۶ مارس (۶ فروردین) در جریان استریمی کارت‌های بیشتری را معرفی می‌کنند. کارت‌های معرفی شده قصد دارد ما را با حال‌و‌هوای بسته الحاقی جدید آشنا کند که در توضیحات کارت‌ها، شاهد دو کلیدواژه جدید بودیم. اولی که Echo نام دارد به کاربران اجازه می‌دهد با استفاده از انرژی مانا، کارتی را در یک نوبت چندین بار استفاده کنند. دومین کلید واژه Rush نام دارد که عملکرد آن مشابه مکانیک Charge کردن است اما با این تفاوت که قابلیت حمله به Hero حریف را  در حالی که از نوبت خود استفاده می‌کند، از شما می‌گیرد.

Hearthstone

با توجه به عکس‌ها و اطلاعات منتشر شده به نظر بسیاری از کارت‌ها از مکانیزم‌های مشابه‌ای برخوردار هستند. Shaman’s Unstable Evolution به کاربران اجازه می‌دهد که در یک نوبت چندین حرکت را اعمال کنید و کارت‌هایی همچون Charged Devilsaur که پیش‌تر شارژ شده‌اند، قابلیت حملات Battlecry روی Heroها را از شما می‌گیرد. البته استراتژی‌های مختلف می‌تواند Battlecry را کنار زده و در آن سو کاربران می‌توانند با وجود کلیدواژه جدید همچون Rush راه‌های مختلفی را برای مبارزات خود پیدا کنند.

کارت‌های دیگر می‌توانند تاثیرات زیادی را در روند بازی شما اعمال کنند. ارتقا دادن یا کاهش ارزش Hero Power از ابتدای بازی، کپی کردن کارت‌های حریف و عوض کردن کارت‌های سلامت و حمله در دست شما، از استراتژی‌هایی است که می‌تواند در بازی شما را یاری کند.

همانطور که در بالا اشاره شد، محتوای دانلودی جدید، حالت تک نفره تازه‌ای را با نام Monster Hunt نیز به بازی اضافه می‌کند. به نقل از سازندگان حالت یاد شده دو هفته پس از عرضه Witchwood به بازی اضافه می‌شود. گفتنی است که این حالت همانند Dungeon Run خواهد بود که در Kobalds و Catacombs معرفی شده است. البته تفاوتی که این حالت با بخش یاد شده دارد این است که شما به جای اینکه با شخصیت فعلی به تجربه آن بپردازید در‌آن سو می‌توانید قهرمان جدیدی را برای حالت جدید انتخاب کنید.

همانند همیشه، بلیزارد پیش فروش تمامی مجموعه کارت‌های جدید را برای کاربران در دسترس قرار داده است و کسانی که آن را خریداری کنند می‌توانند از کارت‌های انحصاری برخوردار شوند. البته در حال حاضر به جای ۵۰ کارت سازندگان تعداد ۷۰ کارت را برای کاربران در نظر گرفته‌اند. در انتها گفتنی است که با نزدیک شدن به عرضه بسته الحاقی کاربران می‌توانند با اجرا کردن بازی از آیتم‌های رایگان همچون سه دسته کارت و یک Class Legendary به طور انتخابی بهره‌مند شوند.

در ادامه می‌توانید به کارت‌های جدید و مشخصات آن نگاهی بیاندازید.

Hearthstone

نظرات خود را در مورد بسته الحاقی جدید بازی Hearthstone با زومجی در میان بگذارید.


منبع gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده