// جمعه, ۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹

بازی جدید خالق Harvest Moon با نام Little Dragons Cafe معرفی شد

بازی Little Dragons Cafe توسط کمپانی Aksys Games و سازنده Harvest Moon برای نینتندو سوییچ و پلی‌استیشن 4 معرفی شد.

کمپانی اکسیس گیمز (Aksys Games) پروژه جدید خود را با نام بازی Little Dragons Cafe معرفی کرد که در واقع بازی جدید خالق سری Harvest Moon یا Story of Seasons یعنی یاسوهیرو وادا است.

داستان بازی در مورد خواهر و برداری است که قصد دارند اژدهایی را بزرگ کنند؛ به منظور اینکه بتوانند مادرشان را از یک خواب بلند و عمیق بیدار کنند. در مورد گیم پلی بازی باید گفت که کاربران در دراگونز کافه یک روند شبیه ساز زندگی کردن را تجربه می‌کنند و در حالی که دارند اژدها را پرورش می‌دهند در آن سو حتی به مدیریت رستوران خود نیز می‌پردازند.

در بازی Little Dragons Cafe شما رفته رفته رستوران خود را گسترش می‌دهید و نحوه پخت غذا‌های جدید را یاد می‌گیرید تا بتوانید منوی رستوران خود را بهبود ببخشید. پیدا کردن عناصر غذایی جدید، پرورش محصولات کشاوری و محتویات مشابه از دیگر ویژگی‌های این بازی است.

Little Dragons Café

بازی Little Dragons Cafe المان‌های قوی مدیریت و شبیه ساز زندگی را ضمیمه خود کرده است؛ البته از آنجا که سازنده سری بازی‌های کشاورزی هاروست مون یعنی Yasuhiro Wada در توسعه این بازی دست دارد پس انتظار چنین محتوایی نیز می‌رود. همچنین بازیکنان در حین بازی می‌توانند به همسایه‌های خود سر بزنند و با آنها تعامل داشته باشند. برای اینکه بتوانید محبوبیت خواهر و برادر دوقلو را در دنیای این بازی بالا ببرید باید به کمک همشهری‌های خود بروید و غذاهای لذیذی را نیز در رستوران خود برای مردم آماده کنید.

سازندگان در حال حاضر اطلاعات زیادی از بازی منتشر نکرده‌اند و تنها به انتشار یک لوگو و پوستر هنری بسنده کرده‌اند که در عکس شاخص و در بالا می‌توانید آنها را مشاهده کنید. به نقل از سازندگان بازی به مدت دو سال است که در دست ساخت قرار دارد و قرار است در تابستان ۹۷ برای پلی استیشن 4 و نینتندو سوییچ منتشر شود.

نظرات خود را در مورد بازی جدید سازنده Harvest Moon با زومجی در میان بگذارید.


منبع eurogamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده