// دوشنبه, ۱۸ دی ۹۶ ساعت ۱۰:۲۸

Birthdays the Beginnings، جدید‌ترین ساخته خالق Harvest Moon، قرار است برای نینتندو سوییچ هم منتشر شود.

Birthdays the Beginnings یک بازی سندباکس ساخته یاسوهیرو وادا، خالق Harvest Moon است که سال گذشته برای پلی استیشن 4 و کامپیوتر منتشر شد. در این بازی هدف شما ساخت دنیایی منحصر‌به‌فرد است که در آن می‌توانید از حیوانات مختلفی هم نگه‌داری کنید و کار‌های جالب دیگری انجام دهید. این بازی در زمان انتشار برای دو پلتفرم مذکور واکنش‌های نسبتا مناسبی دریافت کرد و حال در جدید‌ترین اخبار بازی، مشخص شده که Birthdays the Beginnings با نامی متفاوت برای نینتندو سوییچ هم منتشر خواهد شد.

این خبر را سایت Siliconera اعلام کرده و گفته که Birthdays the Beginnings با نام Happy Birthdays در تاریخ ۹ فروردین برای نینتندو سوییچ در ژاپن منتشر خواهد شد. سازندگان تغییراتی روی این نسخه از بازی اعمال خواهند کرد که اصلی‌ترین آن‌ها، بهبود نحوه حرکت در بازی است که باعث می‌شود کنترل بازی روی کنسول نینتندو راحت‌تر باشد. از طرف دیگر در این نسخه شاهد اضافه شدن موجودات بیش‌تری هم خواهیم بود.

البته باید توجه داشت که سایت مذکور، فقط به انتشار بازی در ژاپن اشاره کرده و باید منتظر ماند و دید که آیا این بازی به صورت جهانی هم منتشر خواهد شد یا خیر.


منبع GameSpot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده