// شنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۱

بازی MX vs. ATV All Out معرفی شد

کمپانی THQ Nordic از نسخه جدید شبیه‌ساز آفرودش با نام MX vs. ATV All Out رونمایی کرد.

مجموعه بازی MX vs. ATV یکی از شبیه‌سازهای قدیمی و معروف آفرود است که توسط کمپانی THQ منتشر می‌شد، اما پس از منحل شدن این شرکت دیگر خبری از آن نشنیدیم تا اینکه در سال ۲۰۱۴ و با انتشار MX vs. ATV Supercross بار دیگر این سری بازی توسط THQ Nordic جان گرفت.

طی جدیدترین اخبار بازی، امروز باخبر شدیم که استودیو رینبو نسخه جدیدی از این مجموعه را با نام MX vs. ATV All Out معرفی کرده است که اوایل سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

بازی MX vs. ATV All Out ضمن اینکه قرار است تمامی ویژگی‌های اصلی این سری را همراه خود داشته باشد، برخی امکانات و حالت‌های جدید نیز دربرخواهد داشت. همانند گذشته شما قادر هستید تا با موتورسیکلت‌های پرشی و خودروهای ATV و UTV وارد مسابقات و زمین‌های بزرگ و جهان‌باز شوید. علاوه بر حالت‌های بازی قدیمی نظیر Supercross، Nationals، Opencross، Waypoint و Tag این بار شاهد اضافه شدن یک حالت جدید با نام Freestyle خواهیم بود که بازیکن بایستی با اجرای حرکات دیدنی و دیوانه‌وار برای خود امتیاز جمع کند. همچنین باید اشاره کرد که سیستم اجرای حرکات آکروباتیک در بازی با تغییرات و بهبودهایی روبرو شده است.

MX vs. ATV All Out

بازیکنان در MX vs. ATV All Out قادر هستند تا راننده و وسایل نقلیه خود را شخصی‌سازی کنند و حتی قبل از ورود به مسابقه آن‌ها را تست کنند تا از تاثیر تغییرات اعمال شده در موتورها مطلع شوند. یکی از نکات جالب بازی استفاده از برندهای اصلی و واقعی برای قطعات موجود در بخش شخصی‌سازی است. علاوه بر این، بخش چندنفره بازی نیز هم بصورت آفلاین (با قابلیت اسپلیت اسکرین) برای بازی در کنار دوستان و خانواده و هم بصورت آنلاین (با ظرفیت ۱۶ نفر) برای بازی با سایر گیمرهای جهان در دسترس است.

کلمنز کروزر، مدیر کمپانی THQ Nordic، متن زیر را در ارتباط با بازی جدید خود منتشر کرد.

بازی All Out قرار است بالاترین حد از تلاش و تعهد استودیو رینبو را نسبت به ساخت و توسعه بازی‌های آفرود و مسابقه‌ای نشان دهد. بازی All Out به شما اجازه می‌دهد که آزادانه در جهان وسیع آن بچرخید و با اجرای حرکات دیدنی امتیاز جمع کنید یا اینکه با خودروهای UTV به گشت و گذار بپردازید یا وارد مسابقات آنلاین ۱۶ نفره شوید. این بازی هر گیمری را با هر سن و مهارتی به یک تجربه لذت‌بخش و نفس‌گیر از مسابقات آفرود دعوت می‌کند.

در پایان می‌توانید تریلر سی‌ثانیه‌ای بازی MX vs. ATV All Out را مشاهده کنید. تاریخ عرضه دقیق بازی هنوز مشخص نشده است، اما می‌دانیم که بازی اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد.

برای دانلود تریلر از طریق آپارات اقدام کنید


منبع Dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده