// دوشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۹

۲۳ شهریور منتظر Nintendo Direct بعدی باشید

نینتندو تاریخ برگزاری برنامه اینترنتی بعدی خود یعنی Nintendo Direct را مشخص کرد که گویا بازی Super Mario Odyssey نیز در آن حضور دارد.

در میان جدیدترین اخبار بازی، نینتندو اعلام کرد که برنامه بعدی اینترنتی این کمپانی، یعنی نینتندو دایرکت، در تاریخ ۲۳ شهریورماه، ساعت ۳ بامداد به وقت تهران برگزار می‌شود. به گفته سازندگان، این برنامه روی بازی‌هایی که در ماه‌های آتی برای کنسول‌های نینتندو سوییچ و 3DS منتشر می‌شود، تمرکز دارد. هر یک از ویدیو‌ها به مدت زمان ۴۵ دقیقه خواهد بود. گفتنی است که استریم ژاپنی برنامه Nintendo Direct پنج دقیقه طولانی‌تر خواهد بود و به مدت ۵۰ دقیقه پخش خواهد شد.

همانند همیشه استریم نینتندو در وب‌سایت رسمی و کانال یوتیوب‌‌اش قابل تماشا خواهد بود. نینتندو هنوز اطلاعات دقیقی از بازی‌هایی که در این برنامه حضور خواهند داشت،‌ منتشر نکرده است، اما تایید کرده که بازی Super Mario Odyssey در میان آنها خواهد بود. یکی از بازی‌های دیگری که در میان بازی‌های این استریم به نمایش گذاشته خواهد شد بازی Metroid: Samus Returns است که برای نینتندو 3DS ساخته شده است.

در آینده‌ای نه‌چندان دور شاهد راه‌یابی بسته الحاقی جدید بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild خواهیم بود که به همراه پروژه‌های دیگر، همچون بازی Xenoblade Chronicles 2 و بازی Sonic Forces در دسترس کاربران قرار می‌گیرد و احتمال می‌رود که بازی‌های یاد شده نیز در استریم نینتندو حضور داشته باشند.

برای اطلاع از برنامه‌های پیشین Nintendo Direct می‌توانید به صفحه اختصاصی آن در زومجی مراجعه کنید.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده