نویسنده: آراییس نظریان
// پنجشنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۳۰

بازی BattleTech تاخیر خورد

کمپانی Paradox Interactive اعلام کرد که بازی نوبتی BattleTech تا سال آینده میلادی تاخیر خورده است.

در میان جدیدترین اخبار بازی، کمپانی پارادوکس اینتراکتیو (Paradox Interactive) اعلام کرد که انتشار بازی BattleTech، که در سبک استراتژی نوبتی طراحی شده و اسپین‌آف Mechwarrior به شمار می‌رود، تا سال ۲۰۱۸ میلادی تاخیر خورده است.

توسعه این بازی استراتژی به لطف کمپین کیک استارتر (جمع‌آوری بودجه از سوی طرفداران) آغاز شد و خالق بازی Mechwarrior، یعنی جردن وایزمن (موسس استودیو Harebrained Schemes) نیز توسعه آن را بر عهده گرفته است. وایزمن و کمپانی مذکور با برگزاری کمپین خود در کیک‌استارتر، هدف خود را جمع‌آوری مبلغ ۲۵۰ هزار دلار از سوی طرفداران در نظر گرفته بودند. پس از برگزاری کمپین، سازندگان توانسنتد ۱۱ برابر مبلغ یاد شده را از سوی طرفداران جمع‌آوری کنند که مبلغی بالغ بر ۲.۸ میلیون دلار بود. همچنین ۷۷۲ هزار دلار نیز از سوی حامیانی که دیر برای این کمپین اقدام کرده‌ بودند، جمع‌آوری شد.

در همان زمان سازندگان امیدوار بودند که این بازی در اواسط سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شود که ناکام ماندند و حال عرضه این بازی با تاخیر مواجه شده است.

وایزمن در این‌باره نوشت:

در روند توسعه این بازی حامیان از ما خواستند که عجله‌ای در انتشار بازی نداشته باشیم و یک اثر فوق‌العاده را در دسترس آنها قرار دهیم. ما توصیه آنها را جدی گرفتیم و حال تصمیم گرفته‌ایم که وقت بیشتری را برای توسعه این بازی در نظر بگیریم.

فردریک وستر، مدیر عامل کمپانی پارادوکس، در ادامه افزود:

بازخورد و ذوق‌وشوق کاربران در فاز آزمایشی (بتا) این بازی به ما نشان داد که بازی BattleTech می‌تواند به یک اثر فوق‌العاده تبدیل شود و عجله در توسعه این بازی می‌تواند به آن آسیب وارد کند. ما به تیم توسعه‌دهنده استودیو Harebrained Schemes باور داریم و از آنها خواستیم که زمان بیشتری را برای این اثر در نظر بگیرند تا بتوانند یک سبک نوبتی منحصر‌به‌فرد را در اختیار کاربران قرار دهند.

خبر خوبی که سازندگان به آن اشاره کردند این است که نسخه بتای این بازی در هفته جاری میزبان آپدیتی خواهد شد. محتوای یاد شده قرار است تغییراتی در گیم‌پلی این بازی در زمینه هوش مصنوعی (AI) ایجاد کند و بازنگری‌هایی را در راستای تعادل بیشتر، در بازی اعمال کند. همچنین رابط کاربری (UI) این بازی نیز با بهبودهایی همراه خواهد بود و بخش کاربر در مقابل کاربر (PvP) هم میزبان محتویات جدیدی خواهد شد.

 گفتنی است که یک ماه از فاز بتای بازی BattleTech باقی مانده است و کاربران می‌توانند با پرداخت ۶۰ دلار به عنوان بیعانه، نسخه بتای این بازی را تجربه کنند.

در ادامه می‌توانید تریلر کوتاه این بازی را که پیش‌تر منتشر شده است، تماشا کنید و نظرات خود را در مورد بازی BattleTech با زومجی در میان بگذارید.

برای دانلود ویدیو از سایت آپارات اقدام کنید


منبع eurogamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده