نویسنده: کیان کاظمی
// سه شنبه, ۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۰

احتمال لغو شدن تمامی پیش خریدهای کنسول SNES Classic Edition

به تازگی مطلع شدیم ممکن است فروشگاه Walmart تمامی پیش خریدهای خود برای کنسول SNES Classic Edition را لغو کند.

فروشگاه Walmart اخیرا شروع به پیش فروش کنسول بسیار موردانتظار SNES Classic Edition کرده بود و با توجه به تعداد فراوان طرفداران نینتندو و علاقه‌مندان به بازی‌های کلاسیک، تنها در عرض چند دقیقه تمام ظرفیت پیش فروش فروشگاه به اتمام رسید. با این وجود برخی رسانه‌ها از ابتدا پیش‌بینی کردند که احتمالا این تصمیم Walmart عاقبت خوشی نخواهد داشت.

هنگام پیش فروش محدود محصولات همیشه این احتمال وجود دارد که به دلیل اشتباهات داخلی یا پیش فروش بیش از اندازه برخی یا حتی تمامی سفارشات لغو شوند. به نظر می‌رسد پیش‌بینی‌ها درست از آب درآمده و اولین نوبت پیش فروش کنسول SNES Classic Edition در Walmart با این مشکل مواجه خواهد شد.

تقریبا بلافاصله پس از اتمام ظرفیت پیش فروش کنسول، یکی از کاربران ردیت مکالمه خود با یکی از کارمندان بخش خدمات مشتری Walmart را منتشر کرده است:

کنسول SNES Classic Edition

طبق تصویر بالا، به نظر می‌رسد Walmart برای پیش فروش کنسول با مشکل مواجه شده و به علت مشکلات سیستم، امکان پیش خرید زودتر از موعود برای مردم فعال شده است. نکته بدتر اینکه این کارمند در قسمتی از مکالمه خود گفته است که تمامی سفارشات کنسول لغو شده است. وب‌سایت Polygon هم در مکالمه‌ای با خدمات مشتری فروشگاه پاسخی مشابه را دریافت کرده، با این حال هنوز هیچ بیانیه رسمی از سوی Walmart در مورد لغو پیش خریدها منتشر نشده است.

در همین حال، بسیاری از خریداران به دنبال پیگیری وضعیت سفارشات خود هستند و سفارش برخی هم بلافاصله لغو شده است که البته مورد دوم می‌تواند به مشکلات تراکنش مالی یا اطلاعات ارسال مربوط باشد. سفارش برخی دیگر هم روی حالت در دست بررسی باقی مانده است. امید می‌رود Walmart به زودی تکلیف مردم را پیرامون این پیش فروش جنجالی مشخص کند.

کنسول SNES Classic Edition در تاریخ ۲۹ سپتامبر (۷ مهر) عرضه خواهد شد و چندین عدد از بهترین بازی‌های کنسول سوپر نینتندو کلاسیک (از جمله بازی Star Fox 2 که هرگز منتشر نشد) را به بازیکنان ارایه خواهد داد. نینتندو قول داده تعداد بیشتری SNES Classic Edition تولید کند تا همه بتوانند به این کنسول دسترسی پیدا کنند.


منبع dualshockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده