نویسنده: افشین پیروزی
// جمعه, ۱۱ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۱

آپدیت Zelda: Breath of the Wild تجربه بازی را لذت بخش‌تر می‌کند

نینتندو آپدیت جدیدی برای بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild منتشر کرده است. 

The Legend of Zelda: Breath of the Wild یکی از موفق‌ترین بازی‌های چند وقت اخیر بود که نمره‌های فوق‌العاده‌ای را کسب کرد. حال در جدیدترین اخبار بازی، نینتندو آپدیت جدیدی برای این بازی منتشر کرده است. کمپانی ژاپنی جزییات زیادی از آپدیت ارائه نکرده و در توضیح آن گفته است:

آپدیت جدید تغییراتی در بازی اعمال می‌کند که باعث خواهند شد گیمر‌ها تجربه بهتر و لذت‌بخش‌تری از این بازی داشته باشند. 

البته یک سری از کاربرانی که آپدیت جدید را دانلود کرده‌اند، اعلام کرده‌اند که پس از آپدیت بازی، نرخ فریم آن در برخی مناطق بهبود داشته است. آپدیت جدید بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild برای دسترسی به امکانات آنلاین بازی ضروری است و در صورتی که کنسول شما به اینترنت متصل باشد، آپدیت جدید به صورت خودکار دانلود خواهد شد. 

این دومین آپدیتی است که نینتندو برای جدیدترین نسخه زلدا منتشر می‌کند؛ آپدیت اول همزمان با انتشار بازی در دسترس قرار گرفت و امکان دسترسی به eShop و در نتیجه خرید DLC بازی را فراهم می‌کرد. 

بازی The Legend of Zelda: Breath of the Wild در بررسی زومجی نمره فوق‌العاده ۱۰ را دریافت کرد و خلاصه‌ای از نقد آن به شرح زیر است:

هجدهمین «افسانه‌ی زلدا» نشان داد که یک بازی ویدیویی کامل واقعاً چه حس و حالی دارد و همین بیشتر از لذت‌بخش بودن، متعجبمان می‌کند. داستان پر پیچ و خم و دوست‌داشتنی، گیم‌پلی بسیار عمیق و روان، گرافیک هنری بی‌نظیر و نت‌های گوش‌نواز موسیقی‌ وقتی با چاشنی جادویی نینتندو همراه می‌شود، ناب‌ترین تجربه‌ی ممکن را برای گیمر به ارمغان می‌آورد. نینتندو باز هم نشان داد که «بازی» را بهتر از هر کسی می‌فهمد و «بازی» ساختن را بلد است. The Legend of Zelda: Breath of the Wild را باید فارغ از سبک و پلتفرم، بازی کرد و لذت برد.


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده