نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۰۲

بازی Avadon 3: The Warborn HD برای آیپد عرضه شد

Avadon 3: The Warborn HD، آخرین قسمت از سه‌گانه Avadon، برای آیپد عرضه شد.

اگر از علاقه‌مندان بازی‌های نقش آفرینی باشید، احتمالا نام سری Avadon را شنیده‌ایدکه نسخه‌هایی از آن برای پلتفرم‌های مختلفی چون پی‌سی و گوشی‌های موبایل عرضه شده است. حال استودیو اسپایدر وب، سازنده بازی، سومین نسخه این اثر را با نام Avadon 3: The Warborn HD برای آیپد عرضه کرده است که آخرین نسخه از سه‌گانه Avadon به شمار می‌رود.

Avadon 3: The Warborn HD دنباله قسمت دوم این مجموعه است که در سال ۲۰۱۴ عرضه شده بود و البته قسمت سوم چندی پیش برای پی‌سی نیز عرضه شده و توانست نمره‌های نسبتا خوبی هم دریافت کند. نسخه iOS این بازی قرار بود همزمان با نسخه پی‌سی عرضه شود که بعدا سازندگان از تاخیر در عرضه آن خبر دادند و حال شاهد انتشار این بازی در اپ استور هستیم که می‌توانید با قیمت ۱۱/۹۹ دلار آن را برای استفاده روی آیپد خودتان خریداری کنید.

با اینکه بازی قیمت نسبتا بالایی در مقایسه با بازی‌های موبایل دارد، ولی بازی‌های Avadon بسیار طولانی و وسیع بوده و قادر هستند برای مدت زیادی کاربران را سرگرم کنند.

طبق اعلام سازندگان، Avadon 3: The Warborn HD آزادی عمل زیادی به گیمر می‌دهد و برای مثال شما می‌توانید به رهبران خودتان وفادار مانده یا به آن‌ها خیانت کنید. همچنین علاوه بر ماموریت‌های اصلی، تعداد بسیار زیادی ماموریت فرعی و سیاه‌چاله نیز در بازی وجود دارد که با رفتن به آن‌ها، می‌توانید علاوه بر کشتن دشمنان و ارتقای سطح، آیتم‌های جدید و با ارزشی نیز پیدا کنید.

در کل Avadon 3: The Warborn HD یک بازی نقش آفرینی با گیم‌پلی و گرافیکی بسیار مناسب است که می‌تواند تجربه یک بازی پی‌سی را روی آیپد به ارمغان بیاورد.


منبع TouchArcade
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده