// جمعه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۳

تاریخ انتشار Assassin's Creed: The Ezio Collection مشخص شد

مدتی پیش از سوی یک وبسایت اعلام شد که یک کالکشن از سه‌گانه نسخه دوم سری Assassin's Creed با نام The Ezio Collection منتشر خواهد شد. حال تاریخ عرضه رسمی این بازی نیز مشخص شده است. با زومجی همراه باشید.

در ابتدا توسط یک وبسایت کره‌ای، مشخص شد که یوبیسافت یک کالکشن از سه‌گانه اتزیو سری Assassin's Creed را منتشر خواهد کرد. در ادامه اخبار اطلاعات بیشتری حول این بازی که The Ezio Collection نام دارد و محتویات این کالکشن ارزشمند منتشر شد. حال توسط شعبه ایتالیایی سایت آمازون مشخص شده این بازی در تاریخ ۲۷ آبان ماه (۱۷ نوامبر میلادی) بر روی پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

این کالکشن علاوه‌بر دارا بودن سه‌گانه اتزیو، دارای Assassin's Creed: Lineage (مجموعه‌ای سه قسمتی از فیلم‌های کوتاه با محوریت جیوانی آدیتوره، پدر اتزیو) و Assassin's Creed: Embers (انیمیشنی کوتاه با محوریت آخرین روزهای زندگی اتزیو و آموزش شائو جون) نیز خواهد بود. بازی‌های این مجموعه با رزولوشن 1080p و نرخ فریم ۳۰ فریم بر ثانیه اجرا خواهند شد. یوبیسافت، ناشر و سازنده بازی Assassin's Creed، اعلام کرده که هدف از ریمستر کردن و ساخت این کالکشن بازسازی خاطرات اتزیو آدیتوره، قهرمان نسخه دوم بازی، برای هواداران این مجموعه است.

پیش از این نیز مجموعه Assassin's Creed: Ezio Trilogy در سال ۲۰۱۲ بر روی پلتفرم پلی‌استیشن 3 عرضه شده بود. همچنین به واسطه پشتیبانی از بازی‌های نسل قبل می‌توانید بازی Assassin's Creed II را بر روی پلتفرم ایکس‌باکس وان تجربه کنید.


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده