// جمعه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۲

بازی Pikmin در سال ۲۰۱۷ برای نینتندو 3DS عرضه می شود

بیل ترینن، از کمپانی نینتندو در جریان رویداد نینتندو دایرکت رسما از انتشار Pikmin، بازی ساید اسکرولینگ ماجراجویی در سال ۲۰۱۷ خبر داد. این بازی برای کنسول دستی نینتندو 3DS منتشر می‌شود. در ادامه با زومجی همراه باشید.

ساعتی قبل نینتندو در جریان رویداد نینتندو دایرکت اطلاعات جدیدی را از مجموعه بازی‌های کنسول 3DS شامل بازی ساید اسکرولینگ Pikmin به اشتراک گذاشت. در جریان نمایش برخی جزئیات در رابطه با Pikmin جدید ارائه داده شد که در حال حاضر برخی از آنها هنوز نام رسمی‌ ندارند. در این بازی شخصیت اصلی داستان قادر است تا موجودات کوچکی به نام پیکمین را کنترل و برای عبور از مراحل استفاده کند. شما با کلیک برروی صفحه نمایشگر 3DS در هر زمانی که لازم باشد قادر هستید تا پیکمین‌های همراه خود را برای کارهای مختلف مانند مبارزه با موجودات، حرکت دادن اشیاء یا ساخت پل در کنار ویژگی‌های دیگر استفاده کنید.

علاوه بر این، بیل ترینن (Bill Trinen)، در طول پخش دموی کوتاه با اشاره به وجود پیکمین‌های مختلف با قابلیت‌های متفاوت توضیحاتی را در رابطه با نحوه کمک این شخصیت‌های دوست‌داشتنی به Olimar‌، قهرمان داستان ارائه داد. به عنوان مثال، پیکمین‌های قرمز رنگ در مقابل آتش مقاوم هستند، از سوی دیگر پیکمین‌های آبی علاقمند به آب و پیکمن‌های زرد رنگ توانایی پرش به ارتفاعات بلند را خواهند داشت.

اولین بازی Pikmin در سال ۲۰۰۱ برای کنسول GameCube منتشر شد و در ادامه نیز دنباله‌‌ای را در همین کنسول دریافت کرد. Pikmin 3، جدیدترین بازی این مجموعه در نهایت در سال ۲۰۱۳ برای Wii U‌ عرضه شد. در طول مجموعه بازیکنان با یک جستجوگر کوچک با نام Olimar و پیکمین‌های او در سیاره‌ای عجیب به ماجراجویی می‌پردازند.


منبع Polygon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده