نویسنده: آرش رستمی
// پنجشنبه, ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۳۲

بازی Super Mario Maker در میانه آذرماه برای کنسول 3DS منتشر می‌شود

نینتندو طی رویداد امروز Nintendo Direct اعلام کرد که Super Mario Maker، بازی تحسین‌شده‌ی کنسول Wii U، در اواخر پاییز برای کنسول دستی 3DS منتشر خواهد شد. با زومجی همراه باشید.

بازی مطرح Super Mario Maker تا چند ماه دیگر به کنسول 3DS راه پیدا خواهد کرد. کمپانی نینتندو (Nintendo)، سازنده و ناشر بازی، امروز طی رویداد Nintendo Direct خبر فوق را اعلام کرد و به طرفداران‌اش وعده داد که در تاریخ ۲ دسامبر (جمعه ۱۲ آذرماه) این بازی Wii U را برای کنسول دستی‌اش منتشر کند.

به‌گفته‌ی نینتندو، نسخه‌ی 3DS بازی در همان آغاز عرضه دارای ۱۰۰ مرحله‌ی آماده خواهد بود. نینتندو همچنین خاطرنشان کرد که گرچه در نسخه‌ی Wii U سوپر ماریو میکر، ساختن مراحل جدید و به‌اشتراک‌گذاری آن‌ها در فضای آنلاین مورد تأکید قرار گرفته، اما در نسخه‌ی 3DS، این کمپانی به‌اشتراک‌گذاری مراحل در سطح محلی و جابجایی محتوا در جمع‌های دوستانه را نشانه رفته است؛ طرحی که قابلیتی مانند Streetpass نقش پررنگی در عملی کردن آن خواهد داشت. بنابراین بازی به دارندگان 3DS اجازه نمی‌دهد تا مراحل‌شان را در فضای اینترنت به اشتراک بگذارند. در عوض، آن‌ها می‌توانند با فرستادن مراحل نیمه‌کاره‌ی‌شان برای یکدیگر، محتوای موردنظرشان را با همکاری یک یا چندنفر تکمیل کنند. در این میان، نسخه‌ی 3DS تمام آیتم‌های نسخه‌ی Wii U را، به‌جز Mystery mushroom و لباس ویژه‌ی آن، به‌همراه خواهد داشت.

بازی Super Mario Maker به‌عنوان یکی از برترین بازی‌های سال ۲۰۱۵ شناخته می‌شود و یکی از بهترین گزینه‌ها برای جمع‌های خانوادگی به شمار می‌رود.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده