// سه شنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۲

بنیاد ESRB اطلاعات جدیدی از World of Warcraft: Legion ارائه کرد

بنیاد ESRB ضمن رده‌‌بندی سنی بازی World of Warcraft: Legion، اطلاعات جدیدی هم از آن ارائه کرده است. با زومجی همراه باشید.

Legion جدید‌ترین بسته الحاقی بازی World of Warcraft است که در تاریخ ۹ شهریور (۳۰ آگوست) عرضه خواهد شد. این DLC اخیرا توسط بنیاد رده‌بندی سنی بازی‌ها (ESRB) درجه‌بندی سنی شده است. ESRB بازی را برای رده‌سنی نوجوان (Teen) مناسب دانسته و اعلام کرده که در بازی المان‌هایی مثل خون و خون‌ریزی، خشونت، استفاده از الکل و برخی الفاظ و شوخی‌های نامناسب وجود دارند.

این نهاد همچنین خلاصه‌ای بازی هم ارائه کرده که به شرح زیر است:

World of Warcraft: Legion یک بازی چند‌نفره آنلاین گسترده (MMO) و نقش‌آفرینی است که در دنیای خیالی آزروث جریان دارد. گیمر‌ها می‌توانند ضمن ماجراجویی در محیط‌های مختلف بازی، با کاربرانی که عضو اتحاد‌های مختلف هستند ارتباط برقرار کرده و کوئست‌های مختلف را برای ارتقای سطح شخصیت‌شان انجام دهند.

در کوئست‌های بازی گاهی باید از جادو، نبرد‌های تن‌به‌تن استفاده کرد و با موجوداتی خیالی یا انسان‌ها روبرو شد. در بازی همچنین صدای تیراندازی، شمشیر‌زنی و انفجار به گوش می‌رسد و در برخی نبرد‌ها، شاهد پاشیده‌شدن خون یا تبدیل شدن موجودات به لکه‌های قرمز‌رنگ هستیم.

به‌علاوه کاراکتر می‌تواند نوشیدنی‌های الکلی مختلفی را مصرف کند که با این کار وارد حالت مستی می‌شود. همچنین در برخی قسمت‌های بازی از الفاظ و متن‌های نامناسب نیز استفاده شده است.

کمپانی بلیزارد (Blizzard) بسته الحاقی Legions را در تاریخ مذکور برای مک و ویندوز عرضه خواهد کرد. این بسته الحاقی کلاس جدیدی با نام Demon Hunter به بازی اضافه می‌کند که می‌توانید تریلر معرفی آن را در زومجی تماشا کنید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده