// یکشنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۲۸

بلیزارد سرعت سرور‌های نسخه پی سی Overwatch را افزایش داد

کمپانی بلیزارد اعلام کرد که سرعت سرور‌های نسخه پی‌سی بازی Overwatch را افزایش داده است. با زومجی و جزییات خبر همراه باشید.

از همان روز‌های عرضه بازی Overwatch، برخی از کاربران نسخه پی‌سی بازی از ضعف سرور‌های آن گله داشته و اعلام کردند که هر از گاهی تاخیر‌های موجود باعث کشته‌شدن آن‌ها می‌شود. البته عده‌ای هم اعتقاد داشتند که سرور‌های بازی مشکلی نداشته و این مشکلات به دلیل ضعف خود گیمر‌ها است. با این حال بلیزارد رسما اعلام کرد که سرعت سرور‌های نسخه پی‌سی بازی بهتر شده و کاربران بازی روی این پلتفرم، از این پس باید تجربه بهتر و پاسخ‌گویی سریع‌تری را تجربه کنند. یکی از مدیران کمپانی ضمن اعلام این خبر گفت:

از این پس نرخ آپدیت (فرکانسی که بازی اطلاعات را از سرور بازی دریافت می‌کند) نسخه پی‌سی بازی اورواچ از ۲۱ آپدیت در ثانیه به ۶۳ آپدیت افزایش یافته است. این باعث می‌شود تا گیمر‌ها شاهد تاخیر کم‌تری در بازی باشند و دستورات ورودی بلافاصله اجرا خواهند شد.

البته اینکه نرخ آپدیت به ۶۳ آپدیت در ثانیه برسد، بستگی به اینترنت کاربر هم دارد. با این حال از این پس کلاینت بازی به طور خودکار نرخ آپدیت را وابسته به اینترنت کاربر تنظیم خواهد کرد و در آینده امکان تنظیم دستی این نرخ هم وجود خواهد داشت. همچنین با اینکه ارتقای سرور‌ها آغاز شده است، بلیزارد اعلام کرده که ارتقای کامل فرایندی زمان‌بر است و در نتیجه ممکن است برخی از کاربران به مرور زمان شاهد اعمال این تغییرات باشند. به‌علاوه بلیزارد سعی می‌کند این تغییرات را در نسخه‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان بازی نیز اعمال کند.


منبع Polygon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده