نویسنده: افشین پیروزی
// سه شنبه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۰۱

موجودی مدل ۲ ترابایتی ایکس باکس وان S تمام شده است

مدل ۲ ترابایتی ایکس‌باکس وان S چندی پیش عرضه شد و حال مشخص شده که اکثر کنسول‌های عرضه شده به بازار فروخته شده‌اند و مایکروسافت هم دیگر تصمیمی برای تولید بیشتر ندارد.

مدل ۲ ترابایتی کنسول ایکس‌باکس وان S، در تاریخ ۱۲ مرداد با قیمت ۳۹۹ دلار عرضه شد و حال گزارش‌ها حاکی از آن هستند که موجودی این کنسول در اکثر خرده‌فروشی‌ها تمام شده است. همچنین سایت یوروگیمر اعلام کرده که مایکروسافت دیگر تصمیمی برای تولید بیشتر این کنسول ندارد و شاهد عرضه مجدد مدل ۲ ترابایتی ایکس‌باکس وان S به بازار نخواهیم بود. البته برای داشتن یک مدل ۲ ترابایتی از این کنسول، یک روش دیگر هم وجود دارد که خرید باندل Gears of War 4 است؛ این مدل که رنگ آن قرمز است، در ماه اکتبر با قیمت ۴۴۹ دلار عرضه خواهد شد.

همچنین در تاریخ ۲ شهریور شاهد عرضه مدل‌های ۵۰۰ گیگابایتی و ۱ ترابایتی این کنسول هم به بازار خواهیم بود که به ترتیب ۲۹۹ و ۳۴۹ دلار قیمت دارند. به‌علاوه تعدادی از خرده‌فروشی‌های متفرقه هم هنوز مدل ۲ ترابایتی این کنسول را، البته با قیمتی نجومی، عرضه می‌کنند. برای مثال سایت آمازون مدل ۲ ترابایتی را با قیمت ۴۷۰ پوند برای فروش قرار داده و این محصول در فروشگاه GAME هم ۴۸۰ پوند قیمت دارد. همچنین یکی از مسوولان مایکروسافت در مورد تمام شدن موجودی این کنسول گفته است:

طرفداران استقبال خیلی خوبی از این کنسول داشتند و به همین دلیل هم ما بسیار خوشحال هستیم. با اینکه موجودی این کنسول تمام شده است، ولی طرفداران هنوز هم می‌توانند باندل Gears of War 4 آن را پیش‌خرید و در زمان عرضه دریافت کنند.

همچنین در آینده نزدیک اطلاعات بیشتری در مورد مدل‌ها و باندل‌های جدید ایکس‌باکس وان S ارائه خواهیم کرد.

ایکس‌باکس وان S مزایای زیادی نسبت به مدل معمولی ایکس‌باکس وان دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به ابعاد کوچک‌تر، داشتن منبع تغذیه داخلی، قابلیت اجزای ویدیو‌های 4K و همچنین اجرای بهتر برخی بازی‌ها اشاره کرد.


منبع EuroGamer
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده