// جمعه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۰۲

این هفته بازی Call of Duty: Black Ops 3 را به صورت رایگان بر روی استیم بازی کنید

شبکه استیم لیست بازی‌های رایگان خود را منتشر کرد و طی این لیست، تجربه دو بازی Call of Duty: Black Ops 3 و Mordheim: City of the Damned در هفته پیش روی رایگان شده است. با زومجی همراه باشید.

طی اخبار منتشر شده، شبکه استیم معمولا از پنجشنبه تا یکشنبه تجربه یک الی دو بازی را برای کاربران خود رایگان می‌کند. بنظر می‌رسد در این هفته شاهد رایگان شدن Call of Duty: Black Ops III و Mordheim: City of the Damned طی روزهای ذکر شده خواهیم بود.

در راستای این تجربه رایگان، بر روی این دو بازی نیز تخفیفات اعمال شده تا آن دسته از کاربرانی که از بازی لذت بردند، بتوانند با قیمتی ارزان‌تر آن‌ها را خریداری کنند. بازی Call of Duty: Black Ops III با تخفیف ۵۰ درصدی و قیمت ۳۰ دلار و بازی Mordheim: City of the Damned با قیمت ۱۶ دلار به کاربران ارائه می‌شود. همچنین بسته‌های الحاقی این دو بازی نیز با تخفیفاتی در فروشگاه استیم فروخته می‌شوند. این تخفیفات تا روز دوشنبه ۱۸ مرداد ماه (۸ آگوست) اعتبار خواهد داشت.

همچنین ساعاتی پیش در زومجی خواندید که بازی Call of Duty: Black Ops III پرفروش‌ترین بازی نسل هشتم تا به اینجا بوده و نسبت به نسخه قبلی خود، عملکرد خیلی بهتری در زمینه فروش از خود نشان داده است.


منبع Gamespot

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده