// چهار شنبه, ۶ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۰۲

شخصیت آنا به نسخه‌های کنسولی بازی Overwatch اضافه شد

کمپانی بلیزارد با عرضه یک آپدیت جدید، شخصیت آنا را به نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 بازی Overwatch اضافه کرد. با زومجی همراه باشید.

بلیزارد چندی پیش شخصیت «آنا آماری» را به عنوان قهرمان جدید بازی Overwatch معرفی کرد که یک تیرانداز است و در دسته قهرمانان پشتیبان (Support) بازی قرار می‌گیرد. وی هم می‌تواند با تیر‌های خود به دشمنان آسیب برساند و هم سلامتی هم‌تیمی‌ها را احیا کند. این شخصیت پس از اینکه برای مدتی در سرور‌های تست بازی در پی‌سی قابل استفاده بود، چندی پیش رسما در اختیار تمامی دارندگان نسخه پی‌سی قرار گرفت.

حال بلیزارد با عرضه یک بروزرسانی جدید برای بازی، این شخصیت را به نسخه‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 نیز اضافه کرده است. البته بروزرسانی مذکور، تنها آنا را به بازی اضافه نمی‌کند و تغییرات دیگری هم در بازی به موجب آن حاصل می‌شوند. برای مثال، قابلیت‌هایی خود-درمانی (Self-Healing)، از این پس قابلیت آلتیمت را شارژ می‌کند. همچنین برای اینکه تعادل بازی به موجب این ویژگی به هم نخورد، بلیزارد زمان مورد نیاز برای شارژ شدن آلتیمت هریک از کاراکتر‌ها را تغییر داده است.

این آپدیت همچنین تغییراتی هم در شخصیت D.Va اعمال می‌کند. از این پس در صورت استفاده از قابلیت Self-Destruct این کاراکتر، دیگر آسیبی به خود D.Va نخواهد رسید. به‌علاوه زمان موردنیاز برای شارژ (Cooldown) قابلیت Defense Matrix این شخصیت هم یک ثانیه شده است.

تغییر دیگری که با این بروزرسانی در بازی اعمال شده، مربوط به بخش رقابتی (Competitive Play) آن است و گیمر‌ها از این پس، از هر قهرمان فقط یک عدد می‌توانند در تیم خود داشته باشند و دیگر امکان انتخاب مثلا دو یا چند شخصیت Torbjörn وجود ندارد. تغییر مهم دیگر این بروزرسانی هم این است که پس از مرگ، دو ثانیه دیرتر Respawn خواهید شد.


منبع Polygon

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده