// چهار شنبه, ۱۶ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۲۲

بتسدا: Nuka-World آخرین بسته الحاقی بازی Fallout 4‌ خواهد بود

مدیر اجرایی بازاریابی استودیوی بتسدا (Bethesda Game Studios)، اعلام کرد بسته‌ی الحاقی Nuka-World که ماه آینده عرضه خواهد شد آخرین بسته‌ی الحاقی عرضه شده برای Fallout 4 خواهد بود. برای آگاهی از جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

بازی Fallout 4 دو بسته‌ی الحاقی دیگر خواهد داشت و پس از آن کار این بازی به پایان خواهد رسید. پیت هاینز، مدیر اجرایی بازاریابی بتسدا، تأیید کرد که Nuka-World، بسته‌ی الحاقی ماه آگوست Fallout 4، آخرین بسته‌ی الحاقی‌ای خواهد بود که برای بازی عرضه خواهد شد و پس از عرضه شدن آن طرفداران نباید انتظار محتوای دیگری را داشته باشند. در ادامه می‌توانید گفتگوی وی با یکی از طرفداران در شبکه اجتماعی توییتر را بخوانید.

fallout-4-lastone-DLC

پیش از Nuka-World، بسته‌ی الحاقی Vault-Tec Workshop که همین ماه در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت، به بازی اضافه خواهد شد. خود بسته‌ی الحاقی Nuka-World نیز با قیمت ۲۰ دلار در ماه آگوست عرضه خواهد شد. Nuka-World که در یک پارک تفریحی آخرالزمانی واقع شده است مأموریت‌ها، سلاح‌ها و دیگر موارد جدید را به بازی اضافه خواهد کرد. در ادامه می‌توانید بخشی از توضیحات رسمی در خصوص آن را مطالعه کنید:

به Nuka-World، یک پارک تفریحی گسترده که اکنون به یک شهر بی قانون از مهاجمین (Raider) تبدیل شده سفر کنید. مناطق کاملاً جدید با زمین‌های باز و مناطق گردشگاهی مانند شکارگاه‌های مخاطره آمیز، دره‌ی صخره‌ی خشک، قلمرو پادشاهی کودکان و منطقه‌ی کهکشانی. Nuka-World دارای مأموریت‌ها، مهاجمین، سلاح‌ها، مخلوقات و دیگر چیزهای جدید است. از گردش خودتان لذت ببرید.

تا کنون بسته‌های دیجیتالی قابل دانلود Automatron (مارس ۲۰۱۶)، Wasteland Workshop (آوریل ۲۰۱۶)، Far Harbor (می ۲۰۱۶)، Contraptions Workshop (ژوئن ۲۰۱۶) برای Fallout 4 عرضه شده‌اند. تمامی این محتویات و همچنین دو بسته‌ی الحاقی Vault-Tec Workshop و Nuka-World با خرید سیزن پس Fallout 4 با قیمت ۵۰ دلار قابل استفاده خواهند بود.

پیش از این سیزن پس بازی با قیمت ۳۰ دلار قابل تهیه بود که تنها سه محتوای دانلودی اول را در بر می‌گرفت. اگر چه بتسدا در ادامه برنامه‌اش برای عرضه‌ی بسته‌های الحاقی Fallout 4 را گسترش و قیمت سیزن پس را تا ۵۰ دلار افزایش داد، اما از افرادی که پیش از این سیزن پس را با قیمت ۳۰ دلار تهیه کرده بودند هزینه‌ی بیشتری را دریافت نکرد.

انتظار می‌رود که استودی بتسدا بعد از آگوست ۲۰۱۶ نیز با ارائه‌ی بروزرسانی‌هایی برای تنظیم گیم‌پلی و رفع باگ‌ها به پشتیبانی خودش از Fallout 4  ادامه دهد. اما ممکن است این سوال مطرح شود که بعد از این برنامه‌ی آنها چه خواهد بود؟  تاد هاوارد، کارگردان Fallout 4، در خصوص برخی از پروژه‌های «بزرگ و دیوانه‌وار» صحبت کرده است و می‌توان انتظار داشت وی مشغول کار روی یکی از آنها باشد. اخیراً هاینز بیان کرده بود که آنها فعلاً مشغول ساخت The Elder Scrolls 6 نیستند.

منبع: Gamespot


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده