// پنجشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸

بازی Don't Starve را با قیمت یک دلار در اپ استور اپل خریداری کنید

امروز شرکت کلی اینترتینمت بازی Don't Starve: Pocket Edition را با تخفیفی ویژه به قیمت ۱ دلار در اپ استور اپل عرضه کرده است. برای مطالعه جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

پس از اینکه شرکت راک‌استار بازی Grand Theft Auto: San Andreas را در فروشگاه App Store با تخفیف به قیمت ۳/۹۹ دلار عرضه کرد، حال شرکت Klei Entertainment بازی Don't Starve: Pocket Edition را با قیمت ۰/۹۹ دلار برای فروش قرار داده است. این دو بازی از آن دسته از بازی‌ها هستند که بازیکنان زیادی را پای گوشی‌ها و تبلت‌های خود میخکوب کرده است. بازی Don't Starve برای اولین برای رایانه‌های شخصی منتشر شد که مورد استقبال بازیکنان زیادی قرار گرفت. به دلیل استقبال فراوان بازیکنان، سازندگان بازی را برای کنسول‌های پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، پلی‌استیشن ویتا و  ایکس‌باکس وان و WiiU و سیستم عامل iOS منتشر کرد.

بازی Don't Starve: Pocket Edition که نسخه iOS این بازی است، یک بازی مستقل در سبک اکشن ماجراجویی با عناصر بقا  است که بازیکنان باید قهرمان این بازی را از گرسنگی نجات بدهند و در جنگل بی‌رحم زنده بمانند. همچنین اخیرا محتوای دانلودی جدیدی با نام  Shipwrecked برای این بازی منتشر شد.

منبع: Touch Arcade


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده