// دوشنبه, ۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۳۸

اطلاعات تازه‌ای از نسخه جدید بازی God of War منتشر شد

امروز مرکز سرگرمی‌های تعاملی سونی اطلاعات جدیدی از نسخه جدید بازی God of War به همراه چند عکس جدید منتشر کرد. برای مطالعه جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

امروز مرکز سرگرمی‌های تعاملی سونی اطلاعات جدیدی از بازی God of War در سایت رسمی خود منتشر کرد. این اطلاعات جدید شامل داستان و چند عکس و یک تصویر متحرک زیبا است. در این سایت آمده است:

آنچه در گذشته نهفته است:

این بازی شروعی دوباره از کریتوس است. کسی که به عنوان یک انسان در خارج از سایه خدایان زندگی می‌کند و او تنهایی را در سرزمین‌های ناشناخته‌ افسانه‌ای نورس (Norse) انتخاب کرده است. کریتوس همراه پسرش به سوی هدفی جدید می‌رود، او برای نجات خود و پسرش باید در برابر تهدید‌ نیروهای قدرتمند مبارزه کند و زندگی جدید خود را بسازد...

شروع جدید:

انتقام خدایان المپوس در کمین کریتوس قرار دارد، او هم‌اکنون به شکل یک انسان در سرزمین خدایان و هیولا‌های نورس زندگی می‌کند. او در جهانی خشن و بی‌رحم قرار دارد که برای بقای خود باید مبارزه کند... کریتوس در کنار مبارزه خود، پسرش را برای بقا تعلیم می‌دهد.

شانس‌های دوم:

کریتوس به عنوان یک استاد و محافظ، در تلاش کسب احترام پسرش است و او به طرز غیرمنتظره‌ای این شانس را دارد که بتواند خشم همیشگی خود را تحت فرمان خود قرار داده و اداره کند. کریتوس شجره خانوادگی خود را به پسرش آموزش می‌دهد و او امیدوار است که گذشته تاریک خود را اصلاح کند.

میدگارد و فراتر از آن:

بازی God of War دارای مجموعه‌ای از جنگل‌های بکر، کوهستان‌ها و قلمروهای افسانه‌ای نورس است. این بازی در زمینه معابد، موجودات، هیولاها و خدایان به وضوح دارای ویژگی‌های جدید هستند.

نبردهای فیزیکی وحشی:

دوربین بازی God of War برروی شانه کریتوس قرار دارد که احساس نزدیکی به کریتوس ایجاد شده است و نبردهای جنون‌آمیز و شجاعانه‌ای در بازی را می‌توان تجربه کرد. تبر کریتوس  (تبری قدرتمند، مسحور شده و چند منظوره) اسلحه‌ وحشیانه‌ و همه فن حریفی است که بهترین ابزار برای ماجراجویی به حساب می‌آید.

نسخه جدید بازی God of War توسط استودیو سانتامونیکا در دست ساخت است و در سال ۲۰۱۷ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. شما می‌توانید چند تصویر از بازی God of War را تماشا کنید:

God of War 2016 - KeyArt (1)

ـ

 

منبع:‌ DualShockers


تهیه شده در زومجی

اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده