نویسنده: افشین پیروزی
// جمعه, ۱۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۳۰

بازی Metroid Prime: Federation Force فاقد کلاس های از پیش تعیین شده خواهد بود

در جریان رویداد Nintendo Direct، سازنده بازی چند‌نفره Metroid Prime: Federation Force اطلاعات جدیدی در مورد داستان و کلاس‌های بازی ارائه کرد. با زومجی همراه باشید.

سری بازی‌های متروید محبوبیت زیادی در بین گیمر‌های قدیمی و علی‌الخصوص طرفداران نینتندو دارند و مدت‌ها بود که این افراد خواستار ساخت نسخه‌ای جدید از آن بودند. Nintendo در جریان E3 2015 نسخه جدید این مجموعه را با نام Metroid Prime: Federation Force معرفی کرد که البته با استقبال خوب طرفداران روبرو نشد که اصلی‌ترین دلیل تمرکز بازی فقط بر روی حالت چندنفره است. با این حال نینتندو هنوز هم امید‌های زیادی برای این بازی دارد و در جریان رویداد Nintendo Direct، کنسوکه تانابه، سازنده بازی، اطلاعات جدیدی از آن ارائه کرد.

وی اعلام کرد که ساخت این بازی از سال ۲۰۰۹ شروع شده و استودیو نکست لول گیمز (Next Level Games) هم در ساخت آن همکاری می‌کند. داستان بازی در مورد تقابل گروه‌های Galactic Federation و Space Pirates خواهد بود که نیرو‌های Galactic Federation زره‌ای همانند پوشش شخصیت ساموس (شخصیت اصلی بازی)، به تن خواهند کرد.

سازنده بازی همچنین اعلام کرد که در این اثر خبری از کلاس‌های از پیش تعیین شده نیست و گیمر‌ها بر اساس تجهیزاتی که در ابتدای هر مبارزه انتخاب می‌کنند، نقش مخصوصی در تیم ایفا خواهند کرد. این بازی در بهار ۹۵ برای کنسول دستی 3DS عرضه خواهد شد و نسخه نهایی آن ماه آینده و در جریان رویداد واندِرکان قابل بازی است که در شهر لوس آنجلس برگزار خواهد شد و می‌توان انتظار داشت که در جریان آن اطلاعات جدیدی از نسخه بعدی متروید منتشر شود.

منبع: GameInformer


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده