نویسنده: سجاد پاک آیین
// سه شنبه, ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۹

تماشا کنید: بازی جدید Here They Lie برای پلی استیشن VR معرفی شد [E3 2016]

شرکت سونی در کنفرانس خود در نمایشگاه E3 2016 از بازی جدید Here They Lie به صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن VR رونمایی کرد. برای مطالعه جزئیات بیشتر با زومجی همراه باشید.

کم‌کم هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر مسیر خود را پیدا می‌کند و شرکت سونی با معرفی بازی‌های جدید برای این هدست واقعیت مجازی بسیاری از طرفداران پلی‌استیشن را به وجد آورده است. شرکت سونی در طول کنفرانس خود در نمایشگاه E3 از یک بازی ترسناک با نام Here They Lie به صورت انحصاری برای هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر رونمایی کرد.

بازی Here They Lie توسط شرکت سانتامونیکا و استودیو بازی‌سازی تنجنتلمن (Tangentlemen) در دست ساخت قرار دارد که تجربه‌ای ترسناک را برای بازیکنان به ارمغان خواهد آورد. شرکت سونی درباره بازی Here They Lie توضیح داد:

بازی Here They Lie شما را به یک جهان ترسناک و وحشتناک خواهد برد که شما هیچ راه فراری نخواهید داشت. بازیکنان در یک شهر وحشتناک عجیب و غریب ماجراجویی خواهند کرد که موجودات بدجنس در کمین بازیکنان خواهند بود. بازی Here They Lie در حالت اول شخص قرار دارد تا بازیکنان بتوانند با هدست واقعیت مجازی خود تجربه بی‌نظیری را کسب کنند.

بازی Here They Lie  پاییز سال ۲۰۱۶ به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن 4 منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر معرفی این بازی را تماشا کنید:

|

[alert variation="alert-warning"]برای خواندن تمام مطالب مربوط به نمایشگاه E3 2016، به صفحه مخصوص این رویداد در وب‌سایت زومجی مراجعه کنید.[/alert]

منبع:‌ DualShockers

 


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده