نویسنده: افشین پیروزی
// دوشنبه, ۲۴ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۱۷

تماشا کنید: ۷ دقیقه از گیم پلی بازی Dishonored 2 در E3 2016

آخرین بخش از کنفرانس کمپانی بتسدا در E3 2016 به رونمایی از گیم پلی بازی Dishonored 2 اختصاص داشت و شاهد یک تریلر ۷ دقیقه‌ای از گیم‌پلی این اثر بودیم. با زومجی برای تماشای تریلر همراه باشید.

کنفرانس بتسدا در نمایشگاه E3 2016 پر از نمایش‌های سورپرایز‌کننده و هیجان‌انگیز بود. بخش آخر این کنفرانس به نمایش گیم‌پلی بازی Dishonored 2 اختصاص داشت که یک تریلر ۷ دقیقه‌ای از آن پخش شد. در این تریلر شاهد دنیای پر از جزییات بازی هستیم که در این نسخه به مراتب بزرگ‌تر و زیباتر از نسخه قبلی است. در این نسخه قادر به تجربه بازی با دو شخصیت کروو و امیلی خواهید بود که هریک خصوصیات خاص خود را دارند.

همچنین امکان تجربه بازی به شیوه‌های کاملا اکشن یا مخفی‌کاری هم وجود دارد. ولی جالب‌تر از نمایش گیم‌پلی بازی،‌ اعلام تاریخ انتشار آن بود که دقیقا بتسدا کاری که سال گذشته با Fallout 4 کرد را این بار در مورد این بازی تکرار کرده و تقریبا ۶ ماه بعد در تاریخ ۲۱ آبان (۱۱ نوامبر) شاهد عرضه بازی برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و رایانه‌های شخصی ویندوزی خواهیم بود.

در ادامه می‌توانید تریلر گیم‌پلی بازی را تماشا کنید:

|

منبع: AttackoftheFanboy

[alert variation="alert-warning"]برای خواندن تمام مطالب مربوط به نمایشگاه E3 2016، به صفحه مخصوص این رویداد در وب‌سایت زومجی مراجعه کنید.[/alert]


تهیه شده در زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده