نویسنده: سعید نیکبخت
// سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۳

عکس‌العمل کریستین بیل در زمان انتخاب بن افلک به عنوان بازیگر بتمن

کریستین بیل (Christian Bale) بلاخره اعتراف کرد که از انتخاب شدن بن افلک (Ben Affleck)، به جای بازیگر نقش بتمن در فیلم Batman vs.
Superman: Dawn of Justice شوکه شده است. طی مصاحبه‌ی اخیری که توسط مجله‌ی Empire با بیل انجام شده وی در رابطه با بازی کردن نقش بتمن در یک فیلم دیگر گفته است:
باید اعتراف کنم، اگرچه احساس کردم بهترین زمان ممکن برای کنار گذاشتن این نقش رسیده است، اما در گوشه‌ای از دلم دوست داشتم باری دیگر در نقش بتمن بازی کنم. بنابراین وقتی شنیدم شخص دیگری برای این نقش انتخاب شده است، حدود نیم ساعت به نقطه‌ای خیره شدم!
فرض‌هایی مبنی بر اینکه کریستوفر نولان (Christopher Nolan) ابتدا بیل را برای نقش بتمن انتخاب کرده بود وجود دارد. در حالی که بیل این نقش را به دست فراموشی سپرده، اما بخش‌هایی از بتمن هنوز هم در وی باقی مانده است:
من تازه وارد 40 سالگی شدم. اما حسودی کردن به شخص دیگری که نقش بتمن را بازی می‌کند... فکر کنم تا الان باید این مسئله را فراموش کرده باشم.
بیل همچنین با افلک هم ارتباط برقرار کرده است:
من با بن صحبت نکردم، اما به وی ایمیل زدم و پیشنهاد یاد دادن مسائلی که در این سال‌ها یاد گرفتم را دادم. فکر کنم او به سختی تلاش می‌کند خلافِ کارهایی که من انجام دادم را در این فیلم اجرا کند.
فیلم مورد انتظار Batman vs. Superman: Dawn of Justice در تاریخ 25 مارس 2016 میلادی (پنجم فروردین سال آینده) به روی پرده‌های سینما خواهد رفت. منبع: Comicbook


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده