// چهار شنبه, ۲۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۲۳:۵۸

استیون اسپیلبرگ فیلم علمی تخیلی جدیدی با محوریت بشقاب پرنده می‌سازد

استیون اسپیلبرگ فیلم فضایی جدیدی با همکاری نویسنده پارک ژوراسیک می‌سازد.

بنابر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون؛ ورایتی در گزارش جدیدی اعلام کرده است پروژه جدید استیون اسپیلبرگ پس از فیلم The Fablemans مشخص شده است و این کارگردان کهنه‌کار هالیوود، فیلم علمی تخیلی جدیدی با محوریت یوفو می‌سازد. دیوید کپ، نویسنده پارک ژوراسیک و همکار قدیمی اسپیلبرگ مسئولیت نگارش این فیلم را بر عهده دارد. آخرین فیلم اسپیلبرگ با موضوع فضا، فیلم Ready Player One در سال ۲۰۱۸ بود و حال پس از تقریبا ۶ سال، این فیلمساز بزرگ به این ژانر باز خواهد گشت.

جزئیات زیادی از این پروژه مثل تاریخ اکران، بازیگران و شروع مراحل ساخت منتشر نشده است اما تایید شده ایده‌ی اصلی آن از خود اسپیلبرگ است. استیون اسپیلبرگ ۷۷ ساله در طول دوران حرفه‌ای خود ۳۴ اثر کارگردانی کرده است که فیلم Close Encounters of the Third Kind، فیلم E.T. the Extra-Terrestrial، فیلم War of the Worlds و فیلم Ready Player One با موضوعات فضایی ساخته شده‌اند.

همچنین دیوید کپ و اسپیلبرگ در فیلم‌ Jurassic Park، The Lost World: Jurassic Park، War of the Worlds، Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull با یکدیگر همکاری کرده بودند.

استیون اسپیلبرگ تاکنون موفق به دریافت دو جایزه اسکار بهترین کارگردانی، برای فیلم Schindler's List و فیلم Saving Private Ryan شده است و آخرین فیلم او، The Fablemans در سال ۲۰۲۲ اکران شد و نامزد ۷ جایزه از مراسم اسکار شد.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده