نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۹

حضور سونیک در پوسترهای جدید فیلم Sonic 2

پارامونت پیکچرز سه پوستر جدید از فیلم Sonic the Hedgehog 2 را منتشر کرده که تمرکز این پوسترها روی سونیک، ناکلز و تیلز است.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، پوسترهای جدیدی از فیلم Sonic the Hedgehog 2 منتشر شده است. پارامونت امروز ۳ پوستر جدید با محوریت شخصیت‌های این فیلم اکشن کمدی مورد انتظار منتشر کرده است که در این پوسترها شاهد حضور سونیک، ناکلز و تیلز هستیم. در ادامه می‌توانید این پوسترها را مشاهده کنید:

سونیک در پوستر شخصیت فیلم Sonic the Hedgehog 2

تیلز در پوستر شخصیت فیلم Sonic the Hedgehog 2

ناکلز در پوستر شخصیت فیلم Sonic the Hedgehog 2

پارامونت اخیرا ساخت فیلم Sonic the Hedgehog 3 را تایید کرده است. این فیلم هنوز در مراحل اولیه ساخت قرار دارد و اطلاعاتی از تاریخ اکران یا داستان آن در دسترس نیست. علاوه‌براین، سریالی لایو اکشن براساس فیلم سونیک 2 با محوریت شخصیت ناکلز در دست ساخت است که ادریس البا برای صداپیشگی در این سریال باز خواهد گشت. سریال Knuckles از شبکه پارامونت پلاس پخش خواهد شد.

جیمز مارسدن در نقش تام واچوفسکی، بن شوارتز برای صداپیشگی نقش سونیک خارپشت، جیم کری در نقش دکتر رباتنیک، کالین اوشاگنسی برای صداپیشگی نقش تیلز، ادریس البا برای صداپیشگی نقش ناکلز و تیکا سومپتر در نقش مدی واچوفسکی، از جمله بازیگرانی هستند که حضور آن‌ها در در فیلم Sonic the Hedgehog 2 تایید و اعلام شده است. جف فاولر، کارگردان قسمت اول فیلم سونیک، وظیفه کارگردانی دنباله فیلم Sonic the Hedgehog را براساس فیلمنامه‌ای از پاتریک کیسی، جاش میلر و جان ویتینگتون بر عهده داشته است.

فیلم Sonic the Hedgehog برای اکران در تاریخ ۸ آوریل ۲۰۲۲ (۱۹ فروردین ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است. فیلم Sonic the Hedgehog در اوایل سال ۲۰۲۰ روی پرده‌های سینما رفت و موفق شد ۳۱۹ میلیون دلار در سراسر جهان از جمله ۱۴۸ میلیون دلار در آمریکا فروش کند. طبق این آمار، فیلم سونیک به پر فروش‌ترین فیلم اقتباس شده از روی بازی‌های ویدیویی در آمریکا تبدیل شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده