نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

سفر در زمان رایان رینولدز در تصاویر جدید فیلم The Adam Project نتفلیکس

نتفلیکس تصاویر جدیدی از فیلم The Adam Project منتشر شده است که در آن رایان رینولدز برای ملاقات با پدرش به گذشته سفر می‌کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصاویر جدیدی از فیلم The Adam Project منتشر شده است. نتفلیکس به‌تازگی تصاویر رسمی فیلم پروژه آدام را منتشر کرده است که در آن شخصیت آدام با بازی رایان رینولدز به گذشته سفر می‌کند تا با کمک نسخه کودکی خود با بازی واکر اسکوبل بتواند پدرش را پیدا و ملاقات کند. همچنین در این تصاویر شاهد حضور جنیفر گارنر در نقش مادر آدام، مارک رافلو در نقش پدر آدام و زوئی سالدانیا در نقش زن آدام نیز قابل مشاهده هستند و در ادامه می‌توانید تصاویر جدید فیلم The Adam Project را مشاهده کنید:

رایان رینولدز، واکر اسکوبل، جنیفر گارنر، زوئی سالدانیا، مارک رافلو، کاترین کینر و الکس مالاری جونیور، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم The Adam Project حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. شاون لوی، کارگردان آثاری چون سه‌گانه فیلم Night at the Museum، فیلم The Pink Panther، فیلم Real Steel، هشت قسمت از سریال Stranger Things و فیلم Free Guy، وظیفه کارگردانی فیلم پروژه آدام را براساس فیلمنامه‌ای از جاناتان تروپر، تی.اس نولین، جنیفر فلکت و مارک لوین، بر عهده داشته است.

نتفلیکس و رینولدز پیش از این در فیلم Six Underground و اخیرا فیلم Red Notice همکاری کرده‌اند. این در حالی است که رینولدز و لوی اخیرا در فیلم Free Guy همکاری داشته‌اند و انتظار می‌رود این همکاری در فیلم Free Guy 2 نیز ادامه داشته باشد. شان لوی نیز به‌عنوان کارگردان و تهیه‌کننده با نتفلیکس در آثاری چون سریال Stranger Things، سریال Shadow and Bone، مستند سریالی Unsolved Mysteries، سریال I Am Not Okay with This، فیلم Kodachrome، سریال Dash & Lily و سریال Lost Ollie که در سال ۲۰۲۲ پخش خواهد شد، همکاری داشته است.

فیلم The Adam Project قرار است در تاریخ ۱۱ مارس (۲۰ اسفند) از شبکه نتفلیکس پخش شود. فیلم پروژه آدام داستان آدام را دنبال می‌کند که به گذشته سفر می‌کند تا با کمک نسخه جوان‌ترش با پدرشان پیش از اینکه مرحوم شود، ملاقات کنند.


منبع Collider
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده