نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۸

احتمال معرفی بازیگر بعدی جیمز باند پس از مراسم اسکار امسال

طبق گفته منابع نزدیک، تهیه‌کنندگان مجموعه جیمز باند ممکن است پس از مراسم اسکار امسال از بازیگر بعدی مامور 007 پرده بردارند.

فیلم No Time To Die آخرین نقش‌آفرینی دنیل کریگ در نقش جیمز باند بود و حالا طرفداران مامور 007 منتظر معرفی بازیگر بعدی این جاسوس محبوب سینما هستند. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، بازیگر بعدی جیمز باند ممکن است کمی زودتر از انتظار مشخص و معرفی شود. جاستین کرول، اینسایدر شناخته شده سینما و تلویزیون و همچنین خبرنگار ددلاین در توییتر خود گفت شنیده است که احتمال دارد تا بازیگر بعدی جیمز باند در ماه مارس امسال (اسفند یا فروردین) معرفی شود.

او می‌گوید که احتمال دارد تصمیم تهیه‌کنندگان برای انتخاب بازیگر بعدی مامور 007 پس از مراسم اسکار 2022 گرفته و اعلام شود. البته کرول می‌گوید که هنوز در این مورد مطمئن نیست و این تنها شنیده‌های او از برخی از منابع نزدیک به این مجموعه است و احتمال دارد که درنهایت این اتفاق رخ ندهد. در هر حال چیزی که مشخص است ممکن است زودتر از انتظار یا کمی دیرتر شاهد انتخاب و معرفی بازیگر بعدی جیمز باند باشیم که فعلا بازار شایعات در مورد آن بسیار داغ شده است.

باربارا براکلی، تهیه‌کننده مجموعه جیمز باند پیش از این گفته بود که بازیگر بعدی جیمز باند تا قبل از سال ۲۰۲۲ انتخاب و معرفی نخواهد شد. همچنین او گفت که برنامه‌ای برای انتخاب بازیگر زن برای نقش مامور 007 ندارد و ترجیح می‌دهد که یک شخصیت زن در این مجموعه معرفی کند تا اینکه جیمز باند را زن کند. البته براکلی گفته است که احتمال دارد اینبار یک بازیگر رنگین پوست برای این نقش انتخاب شود که فعلا این موضوع قطعی نیست و احتمال دارد درنهایت هم این اتفاق رخ ندهد. البته براکلی روی بریتانیایی بودن بازیگر بعدی جیمز باند دوباره تاکید کرده است.


منبع Gamespot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده