نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۱

آغاز مراحل فیلمبرداری دوباره سریال Ms. Marvel از ماه آینده

طبق اطلاعات ثبت شده، سریال Ms. Marvel قرار است از ماه آینده دوباره در آتلانتا جلوی دوربین برود و طی یک ماه فیلم‌برداری دوباره را تجربه کند.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال Ms. Marvel قرار است مراحل فیلم‌برداری دوباره را تجربه کند. طبق اطلاعاتی که One Take News و The Cosmic Circus فاش کرده‌اند، سریال میس مارول قرار است حدود یک ماه دوباره در آتلانتا جلوی دوربین برود. مراحل فیلم‌برداری دوباره سریال Ms. Marvel طبق انتظار از تاریخ ۲۴ ژانویه (۴ بهمن) آغاز خواهد شد و انتظار می‌رود تا ۲۸ فوریه (۹ اسفند) ادامه داشته باشد.

بااین‌حال، اطلاعاتی از محتوای ریشات سریال Ms. Marvel در دسترس نیست و می‌توان گفت که این اتفاق، درنهایت اتفاق غیر منتظره‌ای نبوده و حتی سریال Moon Knight نیز قرار است فیلم‌برداری دوباره کوتاهی را در لس آنجلس سپری کند. بااین‌حال، این موضوع قرار نیست روی زمان پخش سریال میس مارول تاثیر بگذارد و قابل انتظار است که طبق برنامه، این سریال از دنیای سینمایی مارول در تابستان ۲۰۲۲ از دیزنی پلاس پخش شود.

ایمان ولانی در نقش کامالا خان در حال تماشا کاستوم در مغازه در سریال Ms. Marvel

طبق خلاصه داستان منتشر شده، سریال Ms. Marvel داستان کامالا خان را که یک دختر نوجوان ۱۶ ساله پاکستانی از شهر نیوجرسی است، دنبال می‌کند که یک هنرمند بااستعداد، گیمر مشتاق و طرفدار آثار داستانی و همچنین یکی از طرفداران گروه اونجرز به‌ویژه کاپیتان مارول است. کامالا همیشه برای پیدا کردن جایگاه خودش در این جهان تلاش کرده و زمانی‌که قدرت‌های فوق‌العاده‌ای مانند قهرمانانی که همیشه آن‌ها را دنبال می‌کرد به‌دست می‌آورد، همه‌چیز در زندگی او تغییر می‌کند.

شرمین عبید چنائی، میرا منون، عادل ال عربی و بلال فلاح وظیفه کارگردانی قسمت‌های مختلف سریال میس مارول را بر عهده داشته‌اند. بیشا کی علی به‌عنوان نویسنده و شورانر در سریال Ms. Marvel حضور دارد. ایمان ولانی، آرامیس نایت، ساغر شیخ، ریش شاه، زنوبیا شروف، موهان کاپور، مت لینتز، یاسمن فلچر، لیث ناکی، آذر اوسمان، تراوینا اسپرینگر، لورل مارسدن و نیمرا بوچا، دیگر بازیگرانی هستند که در سریال Ms. Marvel حضور دارند و به ایفای پرداخته‌اند.

همچنین کامالا خان با بازی ایمان ولانی قرار است در فیلم The Marvels نیز حضور داشته باشد که این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۷ فوریه ۲۰۲۳ (۲۸ بهمن ۱۴۰۱) برنامه‌ریزی شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده