نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۴

از سرگیری تولید فیلم Black Panther 2 با بهبودی و بازگشت بازیگر اصلی

با بهبود و درمان لتیشیا رایت، بازیگر نقش شوری، مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Black Panther: Wakanda Forever از این هفته از سر گرفته خواهد شد.

در اوایل شهریور امسال بود که لتیشیا رایت، بازیگر نقش شوری در پشت صحنه فیلم‌برداری و تولید فیلم Black Panther 2 در بوستون دچار مصدومیت و سپس در بیمارستان بستری شد و در ادامه آبان امسال مراحل تولید فیلم تا زمان بهبودی کامل رایت متوقف شد. همچنین به این اتفاق حواشی واکسن نزدن رایت را نیز باید اضافه کرد که بسیاری او را به‌عنوان مخالف واکسن معرفی کرده بودند. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Black Panther: Wakanda Forever از سر گرفته خواهد شد.

لوپیتا نیونگو در نقش ناکیا و لتیشیا رایت در نقش شوری در حال ورود به صحنه مبارزه در فیلم Black Panther

هالیوودریپورتر در گزارش جدید خود گفت که مراحل فیلم‌برداری فیلم Black Panther: Wakanda Forever قرار بود از دوشنبه هفته گذشته در آتلانتا از سر گرفته شود، اما به‌دلیل مثبت شدن تست کرونا چند بازیگر و اعضای تیم تولید، این موضوع یک هفته عقب افتاد. لوپیتا نیونگو، بازیگر نقش ناکیا یکی از بازیگرانی است که تست کرونا آن مثبت اعلام شده است. حالا مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم Black Panther 2 قرار است از دوشنبه این هفته از سر گرفته شود و گفته می‌شود حدود ۴ هفته نیز طول خواهد کشید.

همچنین یکی از مسائلی که باعث ایجاد حواشی زیادی شده بود، واکسن نزدن لتیشیا رایت بوده که باعث می‌شد او نتواند از لندن به آمریکا سفر کند. طبق قوانین CDC، رایت که شهروند غیر آمریکایی است، باید پیش از سوار شدن به هواپیما مدارک واکسینه شدن یا مدرکی در مورد وضعیت واکسیناسیون خودش ارائه کند. اگرچه اطلاعات رسمی در دسترس نیست، اما چند منبع می‌گویند که مشکل حل شده و رایت واکسن زده است. البته هنوز شخص رسمی این موضوع را تایید نکرده است.

وینستون دوک در نقش ام باکو در فیلم Black Panther

نماینده رایت نیز در این مورد اظهار‌نظری نکرد و تنها به هالیوودریپورتر گفت که او همیشه قصد بازگشت به مکان تولید را داشت و تنها باید کمی بیشتر صبر می‌کرد تا کاملا بهبود پیدا کند. همچنین چند منبع دیگر می‌گویند وینستون دوک، بازیگر نقش ام‌باکو باتوجه‌به اینکه نقش بسیار بزرگ‌تری در فیلم Black Panther: Wakanda Forever دارد، دستمزد بسیار بیشتری را قرار است دریافت کند. در حال حاضر مشخص نیست نقش او چقدر نسبت به فیلم Black Panther بزرگ‌تر شده و چگونه است و احتمال دارد او یکی از بازیگران اصلی این قسمت باشد.

فیلم Black Panther: Wakanda Forever قرار است در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۲ (۲۰ آبان ۱۴۰۱) اکران شود. همچنین رایان کوگلر، کارگردان فیلم Black Panther برای کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Black Panther 2 بازگشته است.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده