نویسنده: مسیح کریمی
// سه شنبه, ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۶

تمدید سریال The Morning Show برای فصل سوم

اپل از تمدید سریال The Morning Show برای فصل سوم خبر داد. همچنین شورانر اصلی این سریال نیز تغییر کرده و شورانر جدید معرفی شده است.

فصل دوم سریال The Morning Show در شهریور امسال از شبکه اپل تی وی پلاس پخش شد، اما نقدهای متوسطی را از منتقدان دریافت کرد و همچنین بینندگان اپل نیز واکنش متوسطی به فصل جدید سریال برنامه صبحگاهی داشتند. حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، این سریال برای یک فصل دیگر تمدید شده است. اپل اخیرا از تمدید سریال The Morning Show برای فصل سوم خبر داده، اما نسبت به دو فصل اول با یک تغییر بزرگ نیز مواجه شده است.

شارلوت استرود که پیش از این در ساخت آثاری چون سریال Homeland و سریال Fosse/Verdon همکاری داشته، به‌عنوان شورانر جدید سریال برنامه صبحگاهی انتخاب شده است که به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی در فصل سوم سریال The Morning Show نیز حضور خواهد داشت. استرود درواقع جانشین کری ارین در سمت شورانری سریال شده که پیش از این با اپل قراردادی چند جانبه امضا کرده بود و به همکاری با اپل برای ساخت برنامه‌های بیشتر ادامه خواهد داد.

جنیفر انیستون، ریس ویترسپون و استیو کارل در پوستر فصل اول سریال The Morning Show

جنیفر آنیستون، استیو کرل، ریس ویترسپون، بیلی کروداپ، مارک دوپلاس، گوگو امبتا-را، نستر کاربونل، بل پاولی و جک دونپورت، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال The Morning Show حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. بااین‌حال، اکنون اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و همچنین اپل اطلاعاتی از بازیگرانی که ممکن است در فصل بعدی بازگردند، نیز منتشر نکرده است. بااین‌حال، گفته می‌شود که این تغییر پس از واکنش منفی منتقدان و طرفداران به قسمت پایانی فصل دوم سریال The Morning Show بوده است.

فصل اول سریال The Morning Show با اینکه در ابتدا نقدهای بسیار متوسطی را دریافت کرده بود، اما در ادامه توانست به سریالی محبوب و تحسین شده تبدیل شود و حتی این سریال موفق شد تا نامزد دریافت ۳ جایزه گلدن گلوب از جمله بهترین سریال درام سال شود. علاوه‌براین، بیلی کروداپ توانسته برای بازی در سریال The Morning Show جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد در یک سریال درام را از مراسم امی دریافت کند.


منبع TVLine
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده