نویسنده: مسیح کریمی
// شنبه, ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۶

همکاری جان سینا با عقابش در تریلر جدید سریال Peacemaker

شبکه HBO Max تریلر رسمی جدیدی از سریال Peacemaker را منتشر کرده است که در آن شاهد نمایش لحن و اتفاقات این سریال هستیم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تریلر جدیدی از سریال Peacemaker منتشر شده است. این تریلر درواقع تریلر بزرگسالانه یا رد بند (Red Band) سریال پیسمیکر است که در طول آن شاهد نمایش تصاویر بیشتری از اتفاقات این سریال مورد انتظار از دنیای دی سی هستیم. سریال Peacemaker درواقع اسپین‌آف فیلم The Suicide Squad است و حوادث آن پس از اتفاقات این فیلم جریان دارد که در طول تریلر پیسمیکر قرار است با یک عقاب و اعضای نیروهای ویژه مثل ویجیلانتی برای مبارزه با افراد شرور همکاری کند.

همچنین در طول تریلر جدید سریال Peacemaker شاهد نمایش صحنه‌های اکشن، خشن و خونین بسیاری هستیم و همچنین لحن، شوخی‌ها و کلیت فیلم بهتر به تصویر کشیده می‌شود و در ادامه می‌توانید تریلر جدید سریال Peacemaker را ازطریق یوتیوب شبکه HBO Max تماشا کنید.

پیسمیکر با بازی جان سینا نشسته روی ماشین در پوستر سریال Peacemaker

تمرکز سریال Peacemaker قرار است روی نیروهای ویژه‌ای باشد که با چیزی فاجعه‌بار که زمین را تهدید می‌کند، مواجه خواهند شد. این سریال اکشن براساس فیلم The Suicide Squad تولید شده و حوادث آن قرار است پس از حوادث این فیلم جریان داشته باشد. درواقع در صحنه پس از پایان فیلم شاهد حضور این تیم ویژه هستیم که حالا قرار است از پیسمیکر برای اهداف و خطرات جدیدی استفاده کنند.

جان سینا، استیو ایجی، دانیل بروکس، رابرت پاتریک، جنیفر هالند، فردی استروما، چاکوودی ایووجی، لاکلین مونرو، کریستوفر هیردال و انی چانگ، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Peacemaker حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جیمز گان وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این سریال را بر عهده داشته است. گان در مجموع ۵ قسمت از سریال Peacemaker را کارگردانی کرده و وظیفه کارگردانی سه قسمت دیگر بر عهده جودی هیل، روزمری رودریگز و برد اندرسون بوده است.

پخش سریال Peacemaker قرار است از تاریخ ۱۳ ژانویه (۲۳ دی) از شبکه HBO Max آغاز شود که مابقی قسمت‌ها به‌صورت هفتگی در روز پنج‌شنبه هر هفته پخش خواهند شد.


منبع CBM
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده