نویسنده: مسیح کریمی
// چهار شنبه, ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

استقبال بسیار خوب کاربران نتفلیکس از فیلم Don't Look Up با بازی لئوناردو دی کاپریو

نتفلیکس آمار ۱۰ فیلم و ۱۰ سریال پر بیننده خود در هفته کریسمس را منتشر کرده که در آن شاهد پیشتازی فیلم Don't Look Up و فصل دوم سریال ویچر هستیم.

طبق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نتفلیکس آمار پر بیننده‌ترین فیلم‌ها و سریال‌های خود در هفته گذشته را منتشر کرده است. نتفلیکس آمار میزان استقبال بینندگانش در هفته گذشته و منتهی به یکشنبه این هفته را که به هفته کریسمس شهرت دارد، منتشر کرده که براساس آن فیلم Don’t Look Up توانسته به پر بیننده‌ترین فیلم این سرویس استریم در طول هفته گذشته تبدیل شود. بینندگان نتفلیکس بیش از ۱۱۱ میلیون ساعت را به تماشا این فیلم کمدی اختصاص داده‌اند.

جنیفر لارنس، لئوناردو دی‌ کاپریو، کریس ایوانز، راب مورگان، مریل استریپ، کیت بلانشت، جونا هیل، هیمش پاتل، تیموتی شالامی، آریانا گرانده، کید کادی، تومر سیسلی، متیو پری، تایلر پری، ملانی لینسکی و ران پرلمن از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Don't Look Up حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. آدام مک کی، کارگردان فیلم‌هایی چون فیلم The Big Short، فیلم Anchorman: The Legend of Ron Burgundy و فیلم Vice، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه فیلم Don't Look Up را بر عهده داشته است.

گرالت و سیری در پوستر فصل دوم سریال The Witcher

در رتبه دوم فیلم The Unforgivable، دیگر فیلم نتفلیکس با بازی ساندرا بولاک قرار دارد که در دومین هفته پخشش ۲۶.۶ میلیون ساعت تماشا شده است. در رتبه سوم نیز شاهد حضور فیلم Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw با ۲۶.۵ میلیون ساعت تماشا هستیم. در بخش سریال شاهد صدرنشینی فصل دوم سریال The Witcher برای دومین هفته پیاپی هستیم که طبق اعلام نتفلیکس، فصل دوم سریال ویچر در هفته دوم پخش ۱۶۸.۴۶۹ میلیون ساعت تماشا شده است.

در رتبه دوم شاهد حضور فصل دوم سریال Emily in Paris هستیم که این سریال کمدی با بازی لیلی کالینز در هفته اول انتشار بیش از ۱۰۷.۶ میلیون ساعت توسط کاربران نتفلیکس تماشا شده است. در رتبه سوم نیز فصل اول سریال ویچر با ۶۰.۶۷۰ میلیون ساعت تماشا قرار دارد و فصل اول سریال امیلی در پاریس نیز در رتبه چهارم قرار گرفته است. در ادامه می‌توانید شاهد ۱۰ فیلم و ۱۰ سریال برتر نتفلیکس در هفته کریسمس باشید:

۱۰ فیلم پر بیننده نتفلیکس در هفته کریسمس

۱۰ سریال پر بیننده نتفلیکس در هفته کریسمس


منبع Deadline
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده