// پنجشنبه, ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

اعلام تاریخ پخش نیمه دوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan ؛ انتشار تریلر جدید

NHK General با انتشار یک تریلر کوتاه سرانجام تاریخ شروع پخش نیمه دوم فصل چهارم و پایانی انیمه Attack on Titan را تایید و اعلام کرد.

فروردین امسال بود که پخش نیمه اول فصل پایانی انیمه Attack on Titan به پایان رسید و پیش از آن، ساخت نیمه دوم فصل چهارم این انیمه سریالی تایید شد که قسمت‌های پایانی انیمه حمله به تایتان قرار است در زمستان سال ۲۰۲۲ پخش شوند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش نیمه دوم فصل پایانی این انیمه محبوب تایید و اعلام شده است. NHK General اعلام کرد که پخش نیمه دوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan از تاریخ ۹ ژانویه ۲۰۲۲ (۱۹ دی امسال) آغاز خواهد شد.

درواقع اولین قسمت فصل پایانی انیمه Attack on Titan، قرار است ۷۶امین اپیزود آن باشد که پخش خواهد شد. همچنین در ادامه می‌توانید اولین تریلر فصل پایانی سریال حمله به تایتان را در یوتیوب تماشا کنید که حاوی تصاویری از اتفاقات و نبردهای قسمت‌های پایانی این مجموعه محبوب است. قسمت پایانی نیمه اول فصل چهارم سریال Attack on Titan با یک کلیف هنگر بزرگ به پایان رسید.

انیمه Attack on Titan

حالا طرفداران این انیمه سریالی منتظر ادامه اتفاقات و پایان آن هستند تا ببینند چه سرنوشتی در انتظار شخصیت‌های انیمه Attack on Titan است. البته طرفداران مانگا حمله به تایتان همین الان از پایان آن خبر دارند، اما بسیاری علاقه‌مند هستند تا پایان این مجموعه را در نسخه انیمه آن نیز مشاهده کنند یا حتی ممکن است برخی ترجیح دهند پایان این مجموعه را ابتدا در انیمه Attack on Titan تماشا کنند.

انیمه Attack on Titan اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما است که اولین نسخه آن در سال ۲۰۰۹ منتشر شد و تا به امروز بیش از ۷۶ میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رفته است. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از نیمه دوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan در دسترس نیست، اما قابل انتظار است که مانند نیمه اول، نیمه دوم فصل پایانی سریال حمله به تایتان نیز در ۱۶ قسمت تولید و پخش شود.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده