// سه شنبه, ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۸

اولین نمایش فیلم Eternals در جشنواره فیلم رم

مارول اعلام کرد که فیلم Eternals قرار است کمی زودتر و در جشنواره فیلم رم امسال برای اولین‌بار نمایش داده شود.

فیلم Eternals قرار است یک ماه دیگر اکران شود و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول قرار است کمی زودتر و در یک جشنواره معتبر برای اولین‌بار نمایش داده شود. طبق خبری که ورایتی منتشر کرده، فیلم Eternals قرار است در تاریخ ۲۴ اکتبر (۲ آبان) در جشنواره فیلم رم به نمایش گذاشته شود. فیلم اترنالز درواقع قرار است فیلم اختتامیه جشنواره فیلم رم امسال باشد.

این در حالی است که فیلم Eternals در کشور ایتالیا به‌همراه آلمان، فرانسه و سوئد در تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان) روی پرده‌های سینما خواهد رفت. همچنین سومین فیلم فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان) در بریتانیا و آمریکا اکران خواهد شد. کلوئی ژائو که بیشتر برای کارگردانی فیلم The Rider و فیلم Nomadland شناخته می‌شود، وظیفه کارگردانی فیلم اترنالز را بر عهده داشته است. علاوه‌بر کارگردانی، ژائو آخرین نسخه از فیلمنامه فیلم Eternals را نیز نوشته که پاتریک بورلی در نوشتن نسخه نهایی فیلم به ژائو کمک کرده است.

اعضای گروه اترنالز با لباس کامل در کنار ساحل در فیلم Eternals

ژائو مدتی پیش توانست جایزه اسکار بهترین کارگردانی و بهترین فیلم را از مراسم اسکار برای فیلم Nomadland دریافت کند. همچنین دیزنی اخیرا تایید کرده که اتفاقات فیلم Eternals در دو خط زمانی متفاوت جریان دارد. خط زمانی اول در گذشته است که در آن اعضای گروه ایترنال به‌عنوان یک تیم قدرتمند و خانواده فعالیت می‌کنند. در خط زمانی دوم که در زمان حال جریان دارد، اعضای گروه از هم جدا شده و حالا هر یک در گوشه‌ای از جهان در میان انسان‌ها پنهان شده‌اند. حالا با بازگشت دیویانت‌ها، اعضای گروه ایترنال باید اختلافات را کنار بگذارند و دوباره به یک تیم متحد و قدرتمند تبدیل شوند.

ریچارد مدن در نقش ایکاریس، آنجلینا جولی در نقش تینا، جما چان در نقش سرسی، کمیل نانجیانی در نقش کینگو، سلما هایک در نقش اجک، لورن ریدلوف در نقش مکری، برایان تایری هنری در نقش فاستوس، لیا مک‌هیو در نقش اسپرایت، دان لی در نقش گیلگمش، بری کیوگن در نقش درویگ و کیت هرینگتون در نقش دین وایتمن (بلک نایت)، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم Eternals حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده