// پنجشنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۹

ساخت سریال جدید نتفلیکس در دوران جنگ جهانی دوم توسط سازنده Peaky Blinders

نتفلیکس به ساخت سریال All The Light We Cannot See چراغ سبز نشان داده است که استیون نایت وظیفه نوشتن فیلمنامه و شاون لوی وظیفه کارگردانی آن را بر عهده دارد.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نتفلیکس به ساخت سریالی با موضوع جنگ جهانی دوم چراغ سبز نشان داده است. این سریال قرار است براساس رمان All The Light We Cannot See (تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم) اثر آنتونی دوئر که برنده جایزه پولیتزر شده، ساخته شود. شاون لوی، کارگردان فیلم Free Guy و برخی از قسمت‌های سریال Stranger Things به‌عنوان کارگردان و تهیه‌کننده اجرایی و استیون نایت، سازنده سریال Peaky Blinders به‌عنوان نویسنده فیلمنامه در این پروژه حضور خواهند داشت. 

هم‌اکنون روند انتخاب بازیگران سریال All The Light We Cannot See آغاز شده است و استودیو سازنده برای استخدام بازیگر ماری لور، یکی از شخصیت‌های اصلی سریال در حال تشویق افراد نابینا یا کم‌بینا است تا برای بازی در این نقش درخواست دهند. کتاب تمام نورهایی که نمی‌توانیم ببینیم به‌طور همزمان ماجرای دختری که در فرانسه و پسری که در آلمان زندگی می‌کند، نقل می‌کند. داستان روایت‌گر زندگی این دو در مقاطع مختلف، از زمان کودکی تا رخدادهای حین جنگ جهانی دوم است. سریال All The Light We Cannot See قرار است در ۴ قسمت تولید شود.

شاون لوی استیون نایت و کتاب All The Light We Cannot See

انتخاب بازیگر نابینا یا کم‌بینا در سریال All The Light We Cannot See می‌تواند اتفاق مهمی در صنعت ساخت فیلم و سریال باشد. در حال حاضر در سریال‌هایی چون سریال See از اپل و سریال In the Dark از CW برای شخصیت‌های اصلی که نابینا هستند، از بازیگران بینا استفاده شده است. استودیو 21Laps Entertainment که به لوی تعلق دارد، قرار است در همکاری دوباره با نتفلیکس این سریال درام را تولید کند. 

علاوه‌بر سریال Stranger Things که لوی به‌عنوان کارگردان و تهیه‌کننده در این سریال حضور دارد، استودیو 21Laps Entertainment در سریال‌های دیگری چون سریال Shadow and Bone، سریال I Am Not Okay With This و Dash & Lily با نتفلیکس نیز همکاری داشته است. جوی استرچای، تهیه‌کننده سریال The OA و سریال See به‌عنوان تهیه‌کننده و مشاور نابینایی در سریال All The Light We Cannot See نقش خواهد داشت.


منبع THR
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده