// چهار شنبه, ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

اعلام تاریخ پخش فصل دوم سریال Locke and Key ؛ انتشار اولین تریلر

نتفلیکس با انتشار یک تیزر تریلر، تاریخ پخش فصل دوم سریال Locke and Key را تایید و اعلام کرده است.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش فصل دوم سریال Locke and Key تایید و اعلام شده است. نتفلیکس سرانجام رسما اعلام کرد که فصل دوم این سریال فانتزی در تاریخ ۲۲ اکتبر (۳۰ مهر) از این سرویس استریم پخش خواهد شد. پیش از این نتفلیکس تنها به ماه پخش فصل دوم سریال لاک و کلید اشاره کرده بود. همچنین نتفلیکس اولین تیزر تریلر فصل دوم سریال Locke and Key را نیز منتشر کرده است.

در این تریلر شاهد اولین تصاویر از برنامه جدید و شیطانی داج/گیب و ایدن هستیم که همچنان در حال پنهان کردن هویت واقعی خود و همچنین فریب دادن خانواده لاک با ظاهر انسانی خود هستند. همچنین در طول این تریلر شاهد معرفی یک کلید کاملا جدید هستیم که ممکن است چیزهای ترسناکی را برای قهرمانان داستان باز کند. در ادامه می‌توانید اولین تریلر فصل دوم سریال Locke and Key را ازطریق یوتیوب نتفلیکس تماشا کنید.

پتریس جونز و گریفین گلاک در حال دعوا و امیلیا جونز در حال تماشا آن در فصل دوم سریال Locke and Key

جکسون رابرت اسکات، کانر جسوپ، امیلیا جونز، گریفین گلاک، داربی استنچفیلد، پتریس جونز، آرون اشمور، گریفین گلاک، کوین آلوز، برندن هاینز، هلیا جونز و ژنویو کانگ، از جمله بازیگرانی هستند که در فصل دوم سریال Locke and Key حضور دارند و به‌ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین کارلتون کیوس و میردیث آوریل برای ساخت فصل دوم سریال لاک و کلید نیز بازگشته‌اند. این سریال فانتزی ترسناک نتفلیکس اقتباسی از کمیکی به‌همین نام اثر جو هیل و گابریل رودریگز است که انتظار می‌رود فصل دوم نیز مانند فصل اول در ۱۰ قسمت تولید و از شبکه نتفلیکس پخش شود.

سریال Locke and Key یک اثر ترسناک، فراطبیعی و فانتزی است که داستان چند خواهر و برادر را دنبال می‌کند که در خانهٔ جدیدشان کلیدی جادویی پیدا می‌کنند که به آن‌ها قدرت‌های فراوانی می‌دهد. این خواهران و برادران به خانهٔ پدری خود باز می‌گردند و این خانه رازی بسیار جادویی در خود دارد. خانواده لاک خیلی زود با موجودی اهریمنی مواجه می‌شوند که به هر قیمتی که شده خواهان به‌‌دست آوردن کلید جادویی است. همچنین سریال Locke and Key برای فصل سوم نیز تمدید شده است.


منبع Comingsoon
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده