نویسنده: مهرداد داودی
// یکشنبه, ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۹

پیوستن ۱۰ بازیگر دیگر به سریال جدید Addams Family نتفلیکس

۱۰ بازیگر جدید به جمع بازیگران سریال Wednesday که براساس مجموعه Addams Family و توسط تیم برتون برای نتفلیکس ساخته می‌شود، اضافه شده‌اند.

تیم برتون قرار است سریال Wednesday را براساس مجموعه Addams Family برای شبکه نتفلیکس تولید کند. این سریال درباره نوجوانی به‌نام ونزدی آدامز با بازی جنا اورتگا است. این سریال به دوران تحصیل ماورایی و غریبِ ونزدی در آکادمی نِوِرمُور می‌پردازد. این شخصیت در داستان حاضر سعی می‌کند در توانایی‌های ذهنی به تبحر برسد تا دربرابر کشتار ظالمانه‌ای که جان ساکانان محل زندگی‌اش را تهدید می‌کند، ایستادگی کند. او همچنین می‌خواهد به این طریق مسئله‌ی راز‌آلود و ماورایی‌ای که ۲۵ سال پیش موجب آشفتگی والدینش شده را نیز حل کند.

ونزدی از طرفی نیز با روابط جدید و بسیار پیچیده خود در آکادمی نِوِرمُور درگیر است. ایفای نقش ونزدی آدام برعهده جنا اورتگا است و نقش والدین وی گومز و موتریشیا را کترین زتا جونز و لوییس گوزمان بازی خواهند کرد. به‌تازگی فهرست بازیگران سریال Wednesday و نقش ایشان در اثر مذکور مشخص شده است. تورا برچ در این سریال نقش تامارا نواک، مادر و سرپرست خوابگاهی ونزدی را بازی می‌کند و تنها عضو آکادمی محسوب می‌شود که اهمیت ویژه‌ای به گیاهشناسی می‌دهد. ریکی لیندهوم ایفای نقش دکتر والری کین‌بات را برعهده خواهد داشت.

او روانکاو ونزدی است و به این شخصیت نیز علاقه‌ی خاصی دارد. جیمی مک‌شین، دیگر بازیگر سریال Wednesday است، او در این سریال نقش کلانتر شهرِ جریکو را بازی می‌کند، این شخصیت همواره با آکادمی نِوِرمُور مشکل داشته و دشمنی قابل‌توجه‌ای با گومز آدامز، دانش‌آموز پیشین آکادمی یا همان پدر ونزدی دارد. هانتر دوهان نیز ایفای نقش تایلر گلپین، فرزند کلانتر شهر را برعهده خواهد داشت. تایلر به شکلی غیرمحتمل با ونزدی دوست می‌شود و با پدر خود نیز مشکلاتی دارد. جئورجیا فارمر ایفای نقش آژاکس پترپولوس را برعهده خواهد داشت، یکی از دانش‌آموزان آکادمی که بسیار خجالتی است و به‌دلیل اضطراب نمی‌تواند مستقیما در چشم افراد نگاه کند.

تیم برتون با عینک دودی

موسی مصطفی در سریال Wednesday نقش یوجین اوتینگر را بازی خواهد کرد، یکی از عجیب و غریب‌ترین دانش‌آموزان آکادمی که با حفظ سمت رئیس انجمن نگه‌داری از زنبورها نیز محسوب می‌شود. اِما مِیِرز در این سریال نقش اِنید سینکلیر را بازی می‌کند، این شخصیت هم‌اتاقی کالیفرنیایی ونزدی محسوب می‌شود. یکی دیگر از بازیگران سریال Wednesday نائومی جی. اوگاوا است، این بازیگر نقش یوکو تانکا را بازی می‌کند، یوکو به‌عنوان خون آشامی با خصیصه‌ی گوتیک و متاثر از فرهنگ هاراجوکو توصیف شده و یکی از جالب‌ترین دانش‌آموزان آکادمی به حساب می‌آید.

جو ساندی دیگر بازیگر سریال تیم برتون است، او ایفاگر نقش بیانکا بارکلی خواهد بود، بیانکا یکی از محبوب‌ترین دانش‌آموزان آکادمی محسوب می‌شود، او عقبه‌ای مرتبط با ساحره‌ها دارد و از قدرتی مسحورکننده برای وسوسه کردن افراد نیز بهره می‌برد. دهمین بازیگر اضافه شده به سریال جدید تیم برتون پرسی هاینس وایت است، این بازیگر نقش خاویر تروپ را بازی خواهد کرد. خاویر تروپ، دانش‌آموز ثروتمند، کاریزماتیک و هنرمندِ ماوراءالطبیعی آکادمی نِوِرمُور است.

تیم برتون کارگردانی قسمت اول سریال Wednesday را که قرار است در ۸ قسمت تولید شود، برعهده خواهد داشت و یکی از تهیه‌کننده‌های اجرایی آن نیز محسوب می‌شود. شورانرهای سریال حاضر آل گاف و مایلر میلار هستند که نگارش فصل اول را نیز برعهده دارند. مجموعه Addams Family در سال ۱۹۳۸ توسط چارلز آدامز خلق شد و تاکنون اقتباس‌های گوناگونی از این مجموعه به عمل آمده است، برای نمونه می‌توان به فیلم Addams Family Values محصول سال ۱۹۹۳ اشاره کرد. سریال پیش‌رو اولین پروژه تیم برتون از این مجموعه خواهد بود.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده