نویسنده: مسیح کریمی
// دوشنبه, ۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸

اعلام تاریخ پخش سریال Cowboy Bebop از نتفلیکس ؛ انتشار اولین تصاویر

شبکه نتفلیکس سرانجام اولین تصاویر رسمی سریال Cowboy Bebop را منتشر و تاریخ پخش این سریال لایو اکشن را اعلام کرد.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، نتفلیکس در حال ساخت سریالی لایو اکشن براساس انیمه Cowboy Bebop است و حالا در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تاریخ پخش این سریال اعلام و اولین تصاویر سریال کابوی بیباپ منتشر شده است. نتفلیکس اعلام کرد که سریال Cowboy Bebop در تاریخ ۱۹ نوامبر (۲۸ آبان) منتشر خواهد شد. فصل اول سریال کابوی بیباپ در ۱۰ قسمت تولید شده است. این سریال لایو اکشن براساس یک سریال انیمه‌ای و بسیار محبوب به همین نام در دست ساخت است.

انیمه Cowboy Bebop در سال ۱۹۹۸ منتشر شد و تنها ۲۶ قسمت از آن تولید و منتشر شده است. همچنین انیمه Cowboy Bebop: The Movie نیز در سال ۲۰۰۱ تولید و منتشر شد. آندره نمک، جاش اپلبام، اسکات روزنبرگ، کریستوفر یاست و جف پینکنر، به‌عنوان شورانر و تهیه‌کننده اجرایی در این سریال حضور دارند. شینیچیرو واتانابه، خالق اصلی انیمه Cowboy Bebop، نیز به‌عنوان مشاور در این پروژه حضور داشته است. 

همچنین نتفلیکس اولین تصاویر رسمی سریال Cowboy Bebop را نیز منتشر کرده است که در بیشتر این تصاویر شاهد حضور اسپایک اسپیگل با بازی جان چو هستیم و در تصاویر دیگر جت بلک با بازی مصطفی شکیر قابل مشاهده است. همچنین فی ولنتاین با بازی دنیل پیندا نیز در این تصاویر حضور دارد. شما می‌توانید تصویر فی ولنتاین به‌همراه تصویر گروهی اول و تصویر گروهی دوم را در لینک‌های فوق مشاهده کنید و در ادامه شاهد تصاویر دیگر سریال Cowboy Bebop باشید:

جان چو در نقش اسپایک اسپیگل پس از یک مبارزه خونین در کلیسا در سریال Cowboy Bebop

جان چو در نقش اسپایک اسپیگل، مصطفی شکیر در نقش جت بلک، دنیلا پیندا در نقش فی ولنتاین، النا ساتینی در نقش جولیا، الکس هسل در نقش شخصیت شرور و منفی Vicious، جف استالتس، تامارا تونی، میسن الکساندر پارک، ریچل هاوس، ان تروانگ و هوا شواندو، از جمله بازیگرانی هستند که در سریال Cowboy Bebop حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. همچنین یوکو کانو، آهنگساز انیمه کابوی بیباپ وظیفه ساخت موسیقی متن نسخه لایو اکشن آن را نیز بر عهده داشته است.


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده